Dedem evi terk etti

Şu an çok kötüyüm. Sabah uyandım. Dedem yok. Babama sordum. Evi terk etti dedi. Çok korkuyorum. Üzülüyorum. Zaten yaşlı. Yüksek ihtimal kayboldu. Elim ayağım titriyor. Zaten sürekli, "gideceğim bir daha gelmeyeceğim." diyordu. Babama kötü davranıyor, dışlıyordu. Arkadaşlar dua eder misiniz eve gelmesi için? İçimi dökmek istedim.
Dışarıda siz nasıl başka yaşlı insanları itip kakmıyorsanız dedenize de başka insanlar bir şey yapmaz yorulunca oturur bir yere bulursunuz içinizi rahat tutun.

Şu an çok kötüyüm. Sabah uyandım. Dedem yok. Babama sordum. Evi terk etti dedi. Çok korkuyorum. Üzülüyorum. Zaten yaşlı. Yüksek ihtimal kayboldu. Elim ayağım titriyor. Zaten sürekli, "gideceğim bir daha gelmeyeceğim." diyordu. Babama kötü davranıyor, dışlıyordu. Arkadaşlar dua eder misiniz eve gelmesi için? İçimi dökmek istedim

Dedenizde alzheimer falan var mı hocam?

Dışarıda siz nasıl başka yaşlı insanları itip kakmıyorsanız dedenize de başka insanlar bir şey yapmaz yorulunca oturur bir yere bulursunuz içinizi rahat tutun.
Daha yeni dayılar beni taciz etti valla bir tanesi daha yanıma yaklaşsa takıcam emaneti. Yeğenim gel bakayım diyorlar, yanlarına gidince abuk subuk laflar (+18 laflar) ediyorlar. Bu yüzden kelebek aldım kendimi korumak için. Güzel bir test yapmış olurum iyi kesiyor mu diye.

Daha yeni dayılar beni taciz etti vallahi bir tanesi daha yanıma yaklaşsa takacağım emaneti. Yeğenim gel bakayım diyorlar, yanlarına gidince abuk subuk laflar (+18 laflar) ediyorlar. Bu yüzden kelebek aldım kendimi korumak için. Güzel bir test yapmış olurum iyi kesiyor mu diye.

Muşta alın bir vuruşta hastanelik olur.

Muşta alın bir vuruşta hastanelik olur.
Okuldan eve giderken geçtiğim bir alan var. 2-3 tane bankın olduğu park tarzı bir şey. Karşısında da bitmemiş bir inşaat var. Dayılar da orada oturuyordu yanlarına çağırdılar. Bakmadım sonra iyice bağırdılar gittim. Bana cinsel sözler söylediler (aletle ilgili). Beni yanlarına oturtmaya çalışıyorlardı o sırada koştum kaçtım ordan. Memleket iyice yoldan çıktı. Muşta alıp hastanelik etsem bu adamlarla daha fazla uğraşırım hiç gerek yok.

Okuldan eve giderken geçtiğim bir alan var. 2-3 tane bankın olduğu park tarzı bir şey. Karşısında da bitmemiş bir inşaat var. Dayılar da orada oturuyordu yanlarına çağırdılar. Bakmadım sonra iyice bağırdılar gittim. Bana cinsel sözler söylediler (aletle ilgili). Beni yanlarına oturtmaya çalışıyorlardı o sırada koştum kaçtım oradan. Memleket iyice yoldan çıktı.

Ben de geçen gün okuldan eve geliyordum caddeden iki kadın geçti oradaki esnaflar kadınlara dik dik bakıyordu. Millet iyice sapıtmış (kadın erkek fark etmeksizin)Neyse konuyu değiştirmeyelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı