Deep cool LT520 240mm RGB nasıl?

joseph53

Femtopat
Daha fazla  
Birkaç gündür kalite ve tasarım biraz da fiyat konusunda sıvı soğutucu araştırması yapıyorum. Bu soğutucu yurt dışında çok övülüyor ve ciddi 360Mm'lik soğutuculardan daha iyi performans aldığı söyleniyor, bu soğutucuyu kullanan ya da tavsiye eden var mıdır?
Ürün Görseli

img-0804.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç gündür kalite ve tasarım biraz da fiyat konusunda sıvı soğutucu araştırması yapıyorum. Bu soğutucu yurt dışında çok övülüyor ve ciddi 360Mm'lik soğutuculardan daha iyi performans aldığı söyleniyor, bu soğutucuyu kullanan ya da tavsiye eden var mıdır?
Ürün görseli.

Eki Görüntüle 1764748

Hangi islemcide kullanıcaksınız tam detaylı acıklarsanız.

Hangi islemcide kullanıcaksınız tam detaylı acıklarsanız.
5600x İşlemcide kullanıyorum. Şu an stock fan kullanıyorum memnunum aslında trio almak çok da gerek değil gibi

Alınabilir. Öneririm. Kasanız destekliyorsa 360mm destekli olanı da alınabilir.
Kasam destekliyor ama ön panele sığıyor sadece üst panele direkt 3 fan takabiliyorum.

360mm olanı ile arasında fiyat farkı çok az. Kasanız destekliyorsa 360mm olanı alabilirsiniz. Onun dışında çoğu işlemciye LS520 bile yeter. 200-300 fark çok değilse alınabilir.
Görüntü olarak Ls serisi hoşuma gitmedi LT serisi daha kaliteli görünüyor.

5600X işlemcide kullanıyorum. Şu an stock fan kullanıyorum memnunum aslında Trio almak çok da gerek değil gibi.

Kasam destekliyor ama ön panele sığıyor sadece üst panele direkt 3 fan takabiliyorum.

Görüntü olarak LS serisi hoşuma gitmedi lt serisi daha kaliteli görünüyor.

Stok fan 5600X icin yetersiz 5600 icinde yetersiz en erkenden bir sogutucu almanız sart.

Geri
Yukarı