Deep Freeze benzeri program önerisi

RecepLevent

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Şu anda Shadow Defender kullanıyorum lakin benim istediğim:
  • C diskini korumaya aldım diyelim, bilgisayarı kapatıp açınca yapılan işlemler ve korumaya alınma sonrası yüklediğim programlar silinmesin. Gölge modu devam etsin yani korumaya alındığı güne dönmesin.
  • Bilgisayarı yeniden başlattığımda ise korumaya aldığım C diski o güne geri dönsün. Gölge modundan çıksın.
  • Ne zaman koruma gününe döneceğine veya dönmeden devam edeceğini ben seçeyim.
Böyle bir programa ihtiyacım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem Geri Yükleme hangi noktada ihtiyacınızı karşılamıyor?
Şöyle ki bilgisayarı her kapatıp açtığımda SSD yeniden silme/yazma yaptığından SSD ömrü azalıyor Ben bilgisayarı kapattığımda GÖLGE modunda devam etsin taa ki yeniden başlattığımda GÖLGE modundan çıksın ve korumaya aldığım günü yüklesin.

Şöyle ki bilgisayarı her kapatıp açtığımda SSD yeniden silme/yazma yaptığından SSD ömrü azalıyor Ben bilgisayarı kapattığımda GÖLGE modunda devam etsin taa ki yeniden başlattığımda GÖLGE modundan çıksın ve korumaya aldığım günü yüklesin.
Bahsettiğiniz gölge modu ile her kapatıp açmanızdaki silme/yazma miktarını test etme şansınız oldu mu? Standart kapatıp açmaya kıyasla ne kadarlık kazanım bekliyorsunuz?

Geri
Yukarı