Deep Web Nedir?

Sefa ÇETİN

Hectopat
Makaleler
5
Yer
kocaeli/derince
Daha fazla  
Arkadaslar ben bir şey duydum internetle ile ilgili. Deep web diye bir site varmış. Yani türkçe çevirisi internetin karanlık tarafı. Benim ufak çaplı bir araştırmamla bu site içeriğinde neler oldugunu ve nasıl girildiğini anladım ama hiç girmedim ki girerseniz de sizin zarariniza onu baştan söyleyeyim.

Bizim normal kullandığımız internet %4'lük bir kısım. Bu deep webi oluşturan kısımda geri kalan %96'lık kısım imiş. Böyle bilgiler duydum. Yani biri bunu bana açıklasın en ince ayrıntısına kadar. Bu basit bir konu da değil. @Recep Baltaş yani bir bilgin varsa bana açıklayabilir misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar ben bir şey duydum internetle ile ilgili. Deep web diye bir site varmış. Yani türkçe çevirisi internetin karanlık tarafı. Benim ufak çaplı bir araştırmamla bu site içeriğinde neler oldugunu ve nasıl girildiğini anladım ama hiç girmedim ki girerseniz de sizin zarariniza onu baştan söyleyeyim.
Bizim normal kullandığımız internet %4'lük bir kısım. Bu deep webi oluşturan kısımda geri kalan %96'lık kısım imiş. Böyle bilgiler duydum. Yani biri bunu bana açıklasın en ince ayrıntısına kadar. Bu basit bir konu da değil. @@Recep Baltaş yani bir bilgin varsa bana açıklayabilir misin?

Tamam teşekkür ederiz. (ben tutuyorum siz kaçın ^^)

Üzerine basa basa girmeyin diyince insan duramıyor. Şu mesaja bak, beni öyle bir tahrik etti ki dayanamadım. Deepweb'i alt üst ettim 20 dakikada.

Dediğiniz yer Deep Web ' e girmedim Youtube bir kaç video izledim. Acayip iğrenç bir yer. Ölülerle falan resim çekinenler mi desem neler neler var. Kesinlikle girmeyin. Midem kaldırmadı bakmaya.

Ben silah tüccarlarını, uyuşturucu tacirlerini, online assasin servislerini ve birde illuminati'yi buldum. :D Bahsettiğiniz iğrenç tarafına henüz rastlamadım. O kısma çok da meraklı değilim zaten.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı