Deep Web'de bazı sayfalara girmek bile suç mudur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fbi falan değil de yani ne bileyim siber suçlar falan gelmesin Allah korusun istemeyerek girdiğim bir sayfadan içeri falan gireriz.
Hesap oluşturmadım alışveriş yapmadım sepete hiçbir şey eklemedim.
Sadece linklere girdim çıktım.

Tor Browser ile Deep Web'e girdim ve bir yerden bulduğum (açıklamasız) linklere giriyordum. Silah satışları vb. vardı, 3.linkte +18 pedofili videoların olduğu bir sayfaya yönlendirdi. Gördüğüm gibi TOR'dan çıktım. Bir şey olur mu sizce?
Günlük bir kullanıcının girebileceği katmana bir şey yapacaklarını sanmam. Fakat VPN kullanmaya çalış.

Hocam buralara girmek tehlikelidir. Uzak durun. Bir şey olacağını zannetmiyorum. Daha dikkatli olun. Geçmiş olsun.

Sanmam bir şey yapmadığın sürece. Ekstra bir VPN sağlayıcısı kullandın değil mi?

Maalesef onu yapmadım işte. Tora girdim ülkemde sansürlüyü seçip obsf4 ile bağlandım.
Günlük bir kullanıcının girebileceği katmana bir şey yapacaklarını sanmam. Fakat VPN kullanmaya çalış.

Zaten linkler bildiğimiz normal internet sitesinde Deep web linkleri adı altında yazıyordu bayağı bir vardı silah Store falan vardı onlara girdim işte silah fiyatları sahte pasaport vbler vardı sitede.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı