Deep Web'den virüs bulaşmış mıdır?

Girerken DNS kullandınız mı? Genelde kullanılması öneriliyor.
DNS kullanmadan bir domaine nasil baglanti kurabilirsiniz ki zaten :d? DNS degistirmeyi kastettiginizi dusunuyorum ama Tor kullanirken bu gereksiz. Ayrica ustte "Umarim VPN kullanmissinizdir." yazmissiniz, buna da gerek yok.

Konu sahibinin sorusuna gelecek olursam: Tor tarayicisinin olayi kabaca trafigi Tor agi uzerinden yonlendiren bir tarayici olmasidir. Nasil ki bildigimiz internette bildigimiz tarayicilarla sitelerden bir sey indirip kurmadan virus kapamiyorsunuz, bunda da durum ayni.

1- Tor ağı ile erişilen yerler Deep değil Dark web.
2- Hayır, Tor browser çoğu tarayıcıdan daha güvenilir.
3- Bu bir hata değil.
DNS kullanmadan bir domaine nasil baglanti kurabilirsiniz ki zaten :d? DNS degistirmeyi kastettiginizi dusunuyorum ama Tor kullanirken bu gereksiz. Ayrica ustte "Umarim VPN kullanmissinizdir." yazmissiniz, buna da gerek yok.

Konu sahibinin sorusuna gelecek olursam: Tor tarayicisinin olayi kabaca trafigi Tor agi uzerinden yonlendiren bir tarayici olmasidir. Nasil ki bildigimiz internette bildigimiz tarayicilarla sitelerden bir sey indirip kurmadan virus kapamiyorsunuz, bunda da durum ayni.
Haklısınız, Tor = tarayıcıya gömülü VPN diyebiliriz.

DNS kullanmadan bir domaine nasıl baglanti kurabilirsiniz ki zaten :d? DNS degistirmeyi kastettiginizi dusunuyorum ama Tor kullanirken bu gereksiz. Ayrica ustte "umarim VPN kullanmissinizdir." yazmissiniz, buna da gerek yok.

Konu sahibinin sorusuna gelecek olursam: Tor tarayicisinin olayi kabaca trafigi Tor agi uzerinden yonlendiren bir tarayici olmasidir. Nasıl ki bildigimiz internette bildigimiz tarayicilarla sitelerden bir şey indirip kurmadan virus kapamiyorsunuz, bunda da durum ayni.

Kardeşim bilmiyorsunuz o zaman konuşmayın, 75.75.8.8 75.75.8.1 DNS'yi uyguladım bir sorun çıkmadı, siz ne demeye çalışıyorsunuz anlamadım?

Kardeşim bilmiyorsunuz o zaman konuşmayın, 75.75.8.8 75.75.8.1 DNS'yi uyguladım bir sorun çıkmadı, siz ne demeye çalışıyorsunuz anlamadım?

Haklisiniz, aylardir gizlilik ve guvenlik uzerine calisiyorum, Tor'un nasil calistigina iyi sekilde hakimim falan ama bol keseden salliyorum.

Alintiladiginiz mesajimi birazcik daha dikkatli okuyunuz.

"DNS degistirmeyi kastettiginizi dusunuyorum ama Tor kullanirken bu gereksiz."

Cikis dugumunun DNS'i yerine kendi belirlediginiz DNS'i kullanmanin hangi sebepten sorun cikaracagini dusundunuz ki?

Arkadaşlar selam. Yaptığımın aptallık olduğunu ben de biliyorum, söylemenize gerek bile yok.
Bugün Tor Browser'dan Deep Web'in arayüzüne girdim, yani giriş yapma ekranında kaldım. Geri çıktım ve virüs belirtisi yok ama yine de sorayım dedim, virüs bulaşmış mıdır?
Virüs indirme yapmadıysanız bulaşmaz zaten tor browser zararlı yazılımı ve scripti engeller.

Hocam arkadaşım girerken görmüştüm. Deep web radio, HID'den wiki, wikileaks, silah satış, hacker tutma sitelerine girmişti. 1-2 hafta bir şey olmadı ama arada bir takıldığını söylüyor siz daha fazla gezmeyin Deep Web'de bilgisayarınıza ne gelir ne gelmez bilinmez. Götürün bir format attırın size tavsiyem içiniz rahat olsun. Arkadaş da formatla çözdü.

Haklisiniz, aylardir gizlilik ve guvenlik uzerine calisiyorum, Tor'un nasıl calistigina iyi sekilde hakimim falan ama bol keseden salliyorum.

Alintiladiginiz mesajimi birazcik daha dikkatli okuyunuz.

"DNS degistirmeyi kastettiginizi dusunuyorum ama Tor kullanirken bu gereksiz."

Cikis dugumunun DNS'i yerine kendi belirlediginiz DNS'i kullanmanin hangi sebepten sorun cikaracagini dusundunuz ki?

Güvenlik amaçlı, içerisinde hangi Hacker'lar olur kimse bilemez.

Fbı open the door.
hocam fbi open the door demez. fbi open up der. FBI size nazikçe lütfen kapıyı açar mısın canım gibi bir ifade kurmaz. FBI aç lan kapıyı der ve açar. Böyle diyenlere takıntım var kusura bakmayın. Türkçedeki imla hatalarını sürekli düzelten manyaklar gibi ben de buna taktım. Allahtan bir tek bu var :D kusura bakmayın tekrardan

Geri
Yukarı