Deep Web'e giriş suç mudur ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

atakan_che

Hectopat
Yer
Lüleburgaz
Daha fazla  
Arkadaşlar son zamanlarda araştırdığım Deep Web'i çok merak ettim. Sapık veya katil değilim ama girmek istiyorum. Malesef polislerden korkuyorum. Bilgisi olan varsa Deep Web'e giriş suç mudur ?

Girmen bile sana büyük zararlar verebilir.

Sırf böyle düşünceler beni buraya girmem için dürtüyor.
Büyük ihtimal bodoslama gireceksindir. Hacker seviyesindekiler güvenli giris yapabiliyor. Alt tabakalarda Teslanin projeleri, devlet sirlari vb. seylerin oldugu söyleniyor. Karsilasman ihtimaller dahilinde. Karsilasirsan ne yapacaksin? Bilgisayari fisten mi cekeceksin?

Büyük ihtimal bodoslama gireceksindir. Hacker seviyesindekiler güvenli giris yapabiliyor. Alt tabakalarda Teslanin projeleri, devlet sirlari vb. seylerin oldugu söyleniyor. Karsilasman ihtimaller dahilinde. Karsilasirsan ne yapacaksin? Bilgisayari fisten mi cekeceksin?
Ben o kadar kapsamlı araştırmalara girmeyeceğim. Sadece göreceğim şeyleri merak ediyorum. Yani tamamen masumane bir istek. Bakıp çıkacağım yani.

Yasak evladım, yasak. Suç yani. Ne zorluyorsun. Gir, o zaman. Her şey belli girersen yakalanma ve IP'den bulma ihtimalleri var. Ama güvenli gezinmen çok zor. Her bok karşına gelebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı