Deep Web'e Girmek

Geçenlerde bir arkadaş başka forumlara atıfta bulunarak kitlelerinin çok küçük olduğundan, gereksiz ve yanlış bilgiler verdiğinden bahsetmişti. Technopat'ta insanların yeterli kalifiye de olduklarını düşünüyorum ve karşıdaki insana teknik dil ile sorunlarının çözülmesini sağlanıyor ama bu konu hakkındaki girdilere bakmak daha gidilecek çok yolun olduğunun kanıtı. Birisi deep Web'e girersem anakartımı yakarlar mı diyor diğeri 3. katmandan sonrasını göremezsin diyor ilginç. Moderetörler aklına konuyu kapatmak gelmiyor mu? Anlamıyorum.

Meraklısına:Deep Web ve Dark Web(tabii o zamanlar siz yoktunuz) :)

Geçenlerde bir arkadaş başka forumlara atıfta bulunarak kilitlelerinin çok küçük olduğundan, gereksiz ve yanlış bilgiler verdiğinden bahsetmişti. Technopat'ta insanların yeterli kalifiye de olduklarını düşünüyorum ve karşıdaki insana teknik dil ile sorunlarının çözülmesini sağlanıyor ama bu konu hakkındaki girdilere bakmak daha gidilecek çok yolun olduğunun kanıtı. Birisi deep Web'e girersem anakartımı yakarlar mı diyor diğeri 3. katmandan sonrasını göremezsin diyor ilginç. Moderetörler aklına konuyu kapatmak gelmiyor mu? Anlamıyorum.

Meraklısına:Deep Web ve Dark Web(tabii o zamanlar siz yoktunuz) :)

İroni amaçla dedim arkadaş da onayladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı