Elektronik Deepcool AG400 772TL!

12400F kullanıyorum, stok fan ile 75'i geçtiğini görmedim. Belki değiştiririm diye düşünüyordum, bunu görünce bilenlere bir sormak istedim.

Sizce bu AG400, 214 XT - 224 XTS gibi soğutuculara göre nasıldır?

Bütçem onlara da yeter, ama bu da iş görürse bunu alabilirim. Ek olarak, gelecekte işlemciyi de değiştirebilirim, yani biraz da geleceğe yönelik olması güzel olur.

12400F kullanıyorum, stok fan ile 75'i geçtiğini görmedim. Belki değiştiririm diye düşünüyordum, bunu görünce bilenlere bir sormak istedim.

Sizce bu AG400, 214 XT - 224 XTS gibi soğutuculara göre nasıldır?

Bütçem onlara da yeter, ama bu da iş görürse bunu alabilirim. Ek olarak, gelecekte işlemciyi de değiştirebilirim, yani biraz da geleceğe yönelik olması güzel olur.
İyi bir termal macun olduktan sonra soğutucu çok farketmiyor. Bu da işinizi görecek bir model. Hatta madem bütçeniz var bir tane daha fan sonradan takarsanız mük olur.

Bütçe 2.500'e kadar çıkabiliyor ama ne kadar ucuz olursa o kadar iyi benim için.
Alın geçin.

İyi bir termal macun ile başarılı performans alırsınız. Ben kendi termal macunumla Ryzen 5 5600 işlemci de kullanmaktayım. Tam yükte 70C'yi geçmiyor. Sistem boşta iken 39-41 civarı sıcaklık var.

Arkadaşlar çok bilgim yok Ryzen 5 3600 için uygun mu? Kendi stok fanı var çok fark görür müyüm?

Geri
Yukarı