DeepCool AG400 vs Thermalright Assassin King 120 SE

Öyle diyorsunuz ama gelmesi falan çok sürmedi TR'den alsam da aynı zamanda gelirdi ya da az daha erken elime 6 günde geldi.
Olay sadece erken gelmesi mi? İade veya değişim gibi durumlarda sorun yaşarsın. Ayrıca yurt dışından kendi kendine Türkiye'ye gelmiyor. Bir sürü insan yoruluyor bunun için.
Süper olur gerçekten. Youtubedan bulabildiğim kadarıyla bakmıştım ama taze taze görmek çok iyi olurdu.
Şartlara göre değişir soğutucuların performansı. Youtube'dan Hardware Unboxed gibi kanalların videoları daha güvenilir olur. Şahsi deneyimlere itimat etmeyin.

3700x için King öncesi sonrası değerleri yazıyorum

Wraith prism

Min 51
Average 72
Max 82

Assassin King

Min 34
Average 54
Maximum 72

Occt ile 20 dakikalık test sonucu

X120 modeli ile aralarında 50 lira fark var, king modelini de tercih edebilirsin hemen hemen aynı soğutucular.

Soruna gelecek olursak AG400 almazdım.

Eki Görüntüle 2059135
Giriş seviyesi bir kule tipini yurt dışından getirtmek mantıksız. X 120 alın geçin, gayet iyi soğutucudur.
Opera Anlık Görüntü_2023-12-20_174509_www.amazon.com.tr.png

Hocam bende böyle gözüküyor ama bilemedim sizde niye daha fazla yazıyor.

X120 modeli ile aralarında 50 lira fark var, king modelini de tercih edebilirsin hemen hemen aynı soğutucular.

Soruna gelecek olursak AG400 almazdım.
ag400 niye almazsınız

ag400 niye almazsınız
AG400'e fazladan para vermem için sebep yok, hepsi aynı soğutma performansına sahip.

X120 ile AG400 denk olduğunu varsayarsak muhtemelen 1 derece bile olsa king modeli daha iyidir.
King modeli hakkında test olmadığından varsayım yapabiliyorum sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı