Elektronik DeepCool AK400 557₺

13600K bununla soğutulur mu ya benim oğlanın ateşi var ne söndürür.
Ben 13600k için sipariş verdim. Kağıt üzerinde 220w değerine kadar destekliyor. 13600k da 125-181w arası değerlere sahip. OC yapmadığımız sürece sorun yaşayacağımızı sanmıyorum. Reddit vb platformlarda da bu modelin önerildiğini gördüm. Zaten testlerde Arctic Freezer 34 eSports DUO ile aynı performansa sahip olduğunu görebilirsin.

Ben 13600K için sipariş verdim. Kağıt üzerinde 220W değerine kadar destekliyor. 13600K da 125-181W arası değerlere sahip. OC yapmadığımız sürece sorun yaşayacağımızı sanmıyorum. Reddit vb platformlarda da bu modelin önerildiğini gördüm. Zaten testlerde Arctic Freezer 34 e-Sports Duo ile aynı performansa sahip olduğunu görebilirsin.

Sıvı soğutucu almayı düşünüyordum aklımı ne biçim çeldin ya alasım geldi.

Ben tercih etmem açıkçası. Cooler Master sıvı soğutucular çok kaliteli materyale sahip değiller. Birçok kullanıcının ses konusunda sıkıntı yaşadığını biliyorum. Bu aslında biraz da soğutmasından kaynaklı. Yüksek fan hızlarına çıktıkları için ses yapmaya başlıyor.

Fiyat performans olarak en iyi soğutucu Arctic Freezer 2'dir. Gerek fp fanları, gerekse kendi ürettiği pompa ve radyatörü ile diğer markalardan farklı. Genellikle çoğu marka aynı pompayı kullanıyor.

Sadece 1 tane örnek sonucu test paylaşıyorum.

Geri
Yukarı