Elektronik DeepCool AK400 white hava soğutma Sinerji'de 628 TL

Hocam performansa çok etkisi oluyor mu? Bir de AG400 mü bu mu daha iyi?

Aşırı performans düşüşü olmayacaktır ancak sıcaklık tarafında bariz düşüş olacaktır.
AG400 bir tık daha iyiymiş.

Kargolaması rezalet kocaman bir Corsair kutusuna koymuşlar Allah'a emanet bir şekilde yollamışlar.

Soğutucu gayet güzel bu arada 102W çalışan işlemcimi Prime95 SmallFFT'de 63 derecede gayet sessiz tutabiliyor. Görünüş olarak gayet hoş.

Sinerji şaka gibi fiyatlandırma yapıyor bir gün içerisinde 130₺ zam vermişlerdi şimdi de indirmişler fiyatını.

Daha ucuzu var diyenler gelmeden söyleyeyim, AG ve AK farklı seriler arkadaşlar.

İstediği kadar farklı olsun bu AG400'ün bariz bir şekilde uygun olduğu ve 1-2 derece daha serin çalıştırdığı ve buna ek olarak AG serisinin AK serisinin süssüz ve uygun hali olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Dün AG400'ün 475₺ gibi fiyatlara alınabildiği düşünüldüğünde hele buna para vermek saçma oluyor.

7600 için alınır mı?

Alınır ancak PBO curve optimizer üzerinden -30 vermenizi öneririm. Performans değişmez ancak sıcaklık düşer.

Hocam performansa çok etkisi oluyor mu? Bir de AG400 mü bu mu daha iyi?

AG400 2 derece kadar daha serin çalıştırıyor ancak görünüş farkı var. Ben bu farkı üst kapağına bağlıyorum ben.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İncelememi de koyayım.

AG400 içerisinden ikinci fan teli çıkmıyor bu yüzden se 214 xt ile eş ancak fiyat farkları ele alındığında rgb istenmiyorsa AG400 çok daha mantıklı oluyor.

224XT soğutucuyla benzer performansı veren soğutucu 700 TL'lere düşmüş. 214 XT yerine bunu tercih edilebilir.

Hocam inşallah almamışındır şu an 628TL almadıysan şu an hemen al derim bende az önce aldım.

Geri
Yukarı