DeepCool AK620 AM5 sokete uyumlu mu?

Buna sadece gülüyorum göreceğiz alsın test etsin yükte görelim 😉

Ya babacan at şu kaynağı da biz de inceleyelim bu kadar eminsen at şu kaynağı.

Merak etme testlerde 198W testinde 57 derecede soğutabilen bir işlemci elindekini gayet iyi soğutur.

Merak etme testlerde 198W testinde 57 derecede soğutabilen bir işlemci elindekini gayet iyi soğutur.
Tm soğutsun kardeşim buyur alsın madem öyleyse benim kaynağın sizinki gibi 1.85 milyon takipçisi yok zaten merak etmeyin

Dediğim kişi yabancı bir forumda sadece soğutma sistemleri üzerine birçok çalışma yapmış bunları analiz etmiş biri

Aa buldum o müthiş kaynak bu ve ne hikmettir ki tier 1 soğutmalar sıvı soğutma, tier ikide ise sadece üç adet hava soğutma var.

Bilin bakalım sorun ne burada sıvı soğutma ve hava soğutmalar arasındaki tier list farkını yapmamış bu arkadaş değil mi?

Ama maalesef o tier 1 kategorisine soktukları sıvı soğutmalar bile uzun süreli işlemlerde hava soğutmadan daha kötü performanslar verecektir.

Ki testlerde Assassin 3'ten daha iyi değerler vermesine rağmen AK620 tier 3 iken Assassin tier 2 düşündürücü bir tier list değil mi?

Al sana o tier 1 sıvı soğutmalarının nasıl cortlayabileceğinin kaynağı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aa buldum o müthiş kaynak bu ve ne hikmettir ki tier 1 soğutmalar sıvı soğutma, tier ikide ise sadece üç adet hava soğutma var.

Bilin bakalım sorun ne burada sıvı soğutma ve hava soğutmalar arasındaki tier list farkını yapmamış bu arkadaş değil mi?

Ama maalesef o tier 1 kategorisine soktukları sıvı soğutmalar bile uzun süreli işlemlerde hava soğutmadan daha kötü performanslar verecektir.

Ki testlerde Assassin 3'ten daha iyi değerler vermesine rağmen AK620 tier 3 iken Assassin tier 2 düşündürücü bir tier list değil mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu değil

Gittin onu mu araştırdin birde 😂😂

At o zaman biz de faydalanalım o engin bilgilerden.
Benim bilgilerim kolay kazanılmaz merak etmeyin soğutmalar üzerine çalışma yapıyorum tablo oluşturup atacağım en kısa zamanda

Daha verdiği bilginin arkasında duramayan biri ile daha da fazla tartışmamak gerek bence.
Sen neye göre arkasında duruyorsun o zaman 1.85 milyon takipçisi olduğu için mı

Daha verdiği bilginin arkasında duramayan biri ile daha da fazla tartışmamak gerek bence.
Sana bir soru sorucam o halde sıvı soğutmalar neye göre hangi özelliklere bakılarak seçilir umarım fiyatına göre demezsin en pahalısı en iyisi mantığında 😂

@Shuichi Tatsuo soruma cevap bekliyorum 🤔

Son düzenleme:
Benim bilgilerim kolay kazanılmaz merak etmeyin soğutmalar üzerine çalışma yapıyorum tablo oluşturup atacağım en kısa zamanda.

Tier konusuna bakarak 1 saniye elde edebiliyorum gibi duruyor ama öyle olsun bakalım.

Sen neye göre arkasında duruyorsun o zaman 1.85 milyon takipçisi olduğu için mı?

Doğru test sonuçlarına sahip olduğu için takipçiyle alakası yok daha bunu bile anlayamıyorsunuz.
İşin komik yani hardware Canucks'tan atacağım 1.8 milyon takipçisimi diyeceksiniz yine, kitguru üzerinden atacağım ona da 160bin takipçisi var diyeceksiniz.

Sana bir soru soracağım o halde sıvı soğutmalar neye göre hangi özelliklere bakılarak seçilir umarım fiyatına göre demezsin en pahalısı en iyisi mantığında 😂

Merak etmeyin soğutma sistemlerinde çok iyiyim diye bir şey demedim ve en azından savunduğum şeyin arkasını destekleyebilecek kaynak sunuyorum sizin aksinize.
Ki bildiğim sıvı soğutmada radyatör kalınlığı, üzerinde bulunan fanların statikk basınç ve CFM değerleri, pompa tipi ilk dikkat edilmesi gereken kısım.
Ayrıca kendi seçim kriterlerinizi başkalarınınmış gibi göstermeyin derim. 😉

@Shuichi tatsuo soruma cevap bekliyorum 🤔

Siz benim sorularıma cevap vermeyin ama benden isteyin komik. :D büyüklük bende kalsın cevabınız yukarıda.
Engin bilgileriniz ile bu şekilde devam edin derim...

Arkadaşlar ben oyun için yeterli olacağını düşünüyorum. O kadar uçmaya gerek yok bu soğutucu gayet iyi bence.

İyi iyi merak etmeyin yukarıda zaten test sonuçlarını attım 2. resimdeki sonuçlara yakın bir soğutması olacaktır işlemcinizi bilmesem de.

Hadi gönlümden geçti sana bir kaynak daha atayım.

Al bir tane daha atayım.

Daha eline kaynağını alıp burada gösteremedikten sonra tartışmaya girmenin anlamı kalmaz değil mi? Kötü diyorsan tier 3 ehe değil neden olduğunu yazacaksın. Forumlardan tier liste bakıp yazmak zor değil 1-2 saniye alır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı