Çözüldü DeepCool AK620 kule tipi soğutucu RAM'lere takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

erdincokty81

Decapat
Daha fazla  
Sistemime işlemci için kule tipi soğutucu aldım (DeepCool AK620). Taktım fakat fanlardan birisini RAM yüksekliğinden dolayı eklediğim görseldeki gibi egzoz fanına çok yakın bir şekilde takmak zorunda kaldım. Resimde gözüktüğü şekliyle kullanmakta bir sorun var mı? Kafamda bazı sorular var, bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

1. Yeni bellek alıp fanı arkaya almam yeterli olur mu?
2. Yoksa kasayımı değişmem daha mantıklı olur?
3. Kasanın üst tarafına fan alsam daha iyi sıcak havayı dışarı atması için olur mu?

Ya da bu şekilde stabil olarak kullanabilir miyim?

Hiçbir fikrim yok, ne yapmam gerektiği hakkında yardımcı olacak olanlara şimdiden teşekkür ederim.

Sistem özellikleri.

Dosya Ekleri

• 20230615_211240.jpg
    20230615_211240.jpg
    291,2 KB · Görüntüleme: 111
Son düzenleyen: Moderatör:
RAM belleğin üstüne gelecek şekilde mi?

Hatta fanı direkt RAM'in üzerine daya ve bir tane aralık yukarı çekip tak. Ripjaws kullanıyorsunuz yüksek profilli RAM normaldir.

@erdincokty81 Eğer yardımcı olduysam cevabımı çözüm olarak raporlayabilir misin? Teşekkürler saygılar.

Çözüm
Hatta fanı direkt RAM'in üzerine daya ve bir tane aralık yukarı çekip tak. Ripjaws kullanıyorsunuz yüksek profilli RAM normaldir.

@erdincokty81 eğer yardımcı olduysam cevabımı çözüm olarak raporlayabilir misin? Teşekkürler saygılar.

Ben teşekkür ederim, raporladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı