Elektronik Deepcool AK620 Zero Dark

hidayet eker

Hectopat
Daha fazla  
Geçenlerde paylaşılan soğutucunun siyah hali. Çok bir indirim yok ama siyah versiyonunu almak isteyenler bakabilir. Beyaz modelin stokları tükenmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben aldım indirimden Sinerji bir de Sürat Kargo ile çalışmasa şahane olacak :) 2 gündür kargoda ürün 999'a bu seviye bir soğutucu bedava resmen.

AK620 mi yoksa ID-Cooling frostflow 240 Lite mi?

Bitmek bilmeyen pompa sesi vs büyük yer kaplayan metal parçası desek daha doğru olur.
Bu kule tipi soğutma 30-40 yıl ömürlü bir parça, fakat sıvı soğutmalar gerek sıvısı gerek pompası uzun vadede sorunlu parçalar. Benzer performansta ürünler ise ve kasada uygun alan var ise kesinlilikle blok soğutucu daha iyidir.

Bilen varmı bu AK620 max hangi işlemci için kullanılabilir. Ryzen 5 ve i5 serisi için tamam da i7 için yeterli midir mesela?

Bilen varmı bu AK620 max hangi işlemci için kullanılabilir. Ryzen 5 ve i5 serisi için tamam da i7 için yeterli midir mesela?
Fazlası için bile yeterli hocam. İşlemcileri ise i5, Ryzen 5 diye değil model olarak tanımlamak gerek. i7 dediğiniz işlemci i7 4790 da olabilir i7 13700 de.

Fazlası için bile yeterli hocam. İşlemcileri ise i5, Ryzen 5 diye değil model olarak tanımlamak gerek. i7 dediğiniz işlemci i7 4790 da olabilir i7 13700 de.
Evet orasını unutmuşum. 13700 ve 7700'den bahsediyorum. YouTube'da test videolarına bakayım dedim ama genelde 3950x ya da 10. nesil intelleri bulabildim.

Geri
Yukarı