DeepCool KB-500 alınır mı?

• Konuyu başlatan Vio
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 934
Selam, RGB modlarını klavyeden Fn+... tuş kombinasyonlarını yapınca genelde algılamıyor. Uygulamasını kaldırınca algılıyor. Sizde de benzer durum var mı?
Bir de noktama ve işaretler'de mesela '&' 7 tuşunun üzerinde ama shift 6'ya basınca cıkıyor. Cogu tusta isaretlerın yerı tutmuyor.
Uygulama üzerinden ayarlandığı zaman FN tuşları çalışmıyor evet, klavyenin tuş takımı İngilizce olduğu için bahsettiğiniz durum normal.

Selam, RGB modlarını klavyeden FN+... Tuş kombinasyonlarını yapınca genelde algılamıyor. Uygulamasını kaldırınca algılıyor. Sizde de benzer durum var mı?
Bir de noktama ve işaretler'de mesela '&' 7 tuşunun üzerinde ama Shift 6'ya basınca cıkıyor. Cogu tusta isaretlerın yerı tutmuyor.

Evet. Aynı durumlar bende de mevcut. Uygulamasını modu özeleştirdikten sonra kapatıyorum ki mod istediğim gibş çalışsın. Yoksa modlar arası geçiş yapamıyorum.

TR düzende böyle çalışıyordur belki bilmiyorum ama dediğiniz bende de mevcut.

Evet. Aynı durumlar bende de mevcut. Uygulamasını modu özeleştirdikten sonra kapatıyorum ki mod istediğim gibş çalışsın. Yoksa modlar arası geçiş yapamıyorum.

TR düzende böyle çalışıyordur belki bilmiyorum ama dediğiniz bende de mevcut.

Klavye Türkçe midir acaba HP Pavilion 800le arasında kaldım. Karar veremedim bir türlü.

Hocam bende de KB500 var DeepCool alt ve- şuna basınca RGB'ler kapanıyor. Bazen klavye kilitleniyor sadece 4-5 tuşun RGB'si açık kalıyor fişi çıkar tak yapınca düzeliyor. Nasıl düzelir bilen var mı?

Hocam bende de KB500 var DeepCool alt ve- şuna basınca RGB'ler kapanıyor. Bazen klavye kilitleniyor sadece 4-5 tuşun RGB'si açık kalıyor fişi çıkar tak yapınca düzeliyor. Nasıl düzelir bilen var mı?

Hocam makro falan mı atadınız acaba? RGB ayarlarını kurcalarken bende yanan sönen bir şeyler gördüm de kurcalamadım hiç.

Yok macro atamadımda alt tuşu ile +'ya bastım öyle oldu sonra sitesinden programı indirdim. Sabit mavi yanan RGB'ler rengarenk oldu kendisi otomatik düzeltti yazılımı indirince. Macro atamada mouse yerini görür mü herhangi tuş?

Yeni konular

Geri
Yukarı