DeepCool PM650D PSU nasıldır?

Bütçe
1100

Furkan Aksngr

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core İ7 11700KF // Asus Rog Strix Rtx 3090 // MSI Z490-A Pro // Corsair Vengeance RGB Pro 16Gb 3600Mhz // NZXT H510 Flow Black // Corsair RM1000X // Adata Legend 710 // Seagate Barracuda 1TB // Deep Cool LS 520 // Acer VG272X 27" 240Hz // XDrive Atak // Razer Blackshark V2 // Razer Blackwidow Chroma v2 // Razer Deathadder v2 //
Meslek
İşletmeci
RAM
2x8gb 3200mhz
İşlemci
Ryzen 5 5600
Son düzenleyen: Moderatör:
Alttaki PSU nasıldır sizce? Fiyat olarak değil sadece model olarak bakarsanız sevinirim. Ryzen 5 5600 6700XTli sistemde kullanacağım.

Aynı modelin 750W olanı daha ucuz?

İç yapı olarak iyi hoş, detaylı testleri elimizde mevcut değil. Performans olarak yüksek ihtimalle CX650F seviyesinde bir yerlerde. Bunu sorduğunuza göre ikinci el almayı mı düşünüyorsunuz? Yardımcı olayım.

Bütçesi 1100 TL. Yüksek ihtimalle ikinci el almak için sormuştur.

Fiyat olarak değil model olarak soruyorum. İkinci el alacağım birinden fiyatı uygun sadece sistemimi emanet edebileceğim bir psu mu onu öğrenmek istedim.

İç yapı olarak iyi hoş, detaylı testleri elimizde mevcut değil. Performans olarak yüksek ihtimalle CX650F seviyesinde bir yerlerde. Bunu sorduğunuza göre ikinci el almayı mı düşünüyorsunuz? Yardımcı olayım.

Bütçesi 1100 TL. Yüksek ihtimalle ikinci el almak için sormuştur.
Evet ikinci el alacağım. Fiyatı uygun buldum fakat sistem emanet edilebilir mi emin olmak için soruyorum.

Fiyat olarak değil model olarak soruyorum. İkinci el alacağım birinden fiyatı uygun sadece sistemimi emanet edebileceğim bir psu mu onu öğrenmek istedim.

Evet ikinci el alacağım. Fiyatı uygun buldum fakat sistem emanet edilebilir mi emin olmak için soruyorum.
Alınır kesinlikle üst seviye bir model, ben de bir düşük model PK650D kullanıyorum.

Geri
Yukarı