Giyim DeFacto Haki Kargo Pantolon 399 TL

aKuu

Kilopat
Makaleler
3

Nays ile 320 TL'ye getirebilirsiniz. Artı olarak ilk siparişinizse gift club %10 indirim sağlıyor.

Kot pantolon olarak 34 32 giyiyorum bunu kaç alsam acaba normalden büyük diyenler olmuş.
Stoğunda aynı üründen olan bir mağazaya gidip deneyip size uygun olan bedene göre internetten satın alabilirsiniz. Hangi mağazanın stoğunda olduğunu öğrenmek için DeFactonun kendi sitesinden ürünü bulup açıklama kısmından mağaza stoğu sorgulama bölümünden il ilçe belirterek size en yakın hangi mağazada bulunduğunu görebilirsiniz

Ben geçen hafta mi ne aldım şahsen 36 giyiyorum, bil diye 34 aldım şöyle soyliyim 85kg yım rahat 110 -120 kg birisi girer boyu iyi ama enine çok büyük bunu hesaba katın.

Ben geçen hafta mi ne aldım şahsen 36 giyiyorum, bil diye 34 aldım şöyle soyliyim 85kg yım rahat 110 -120 kg birisi girer boyu iyi ama enine çok büyük bunu hesaba katın.

Ben de 36 giyiyorum bunu alacağım rengi daha çok hoşuma gitti, ama bu da bol kesim sanırım diğeri gibi. 32 mi alsam 34 mü alsam karar veremedim. 90 kg'yim, 184 de boy.

Büyük ihtimal 32 alacağım çuval gibi olmasın diye. Olmadı değiştiririm.

Tüh beden 30-30 değilmiş.

Bunda 30 beden var buna bakabilirsiniz hocam.

Son düzenleme:
32 alırım o zaman ben muhtemelen, teşekkürler.

Yanıltmak istemem hocam boyu normal ya da biraz uzun ama enine çok geniş terziye kestireceğim sanırım o zaman güzel olur mesaideyim eve gidince boy ölçüsünü atar, fotoğraf koyarım.

Bu

Ben de 36 giyiyorum bunu alacağım rengi daha çok hoşuma gitti, ama bu da bol kesim sanırım diğeri gibi. 32 mi alsam 34 mü alsam karar veremedim. 90 kg'yim, 184 de boy.

Pantolon da baya güzel geldi eve gidince bakacağım hocam teşekkürler.

Ben de 36 giyiyorum bunu alacağım rengi daha çok hoşuma gitti, ama bu da bol kesim sanırım diğeri gibi. 32 mi alsam 34 mü alsam karar veremedim. 90 Kg'yim, 184 de boy.

Yanıltmak istemem hocam boyu normal ya da biraz uzun ama enine çok geniş terziye kestireceğim sanırım o zaman güzel olur mesaideyim eve gidince boy ölçüsünü atar, fotoğraf koyarım.

Bu.

Pantolon da bayağı güzel geldi eve gidince bakacağım hocam teşekkürler.

1.88 85 kiloyum 30 ve 32 alıyorum haki ve açık haki olandan bakalım inşallah yanıltmaz beni.

Stokunda aynı üründen olan bir mağazaya gidip deneyip size uygun olan bedene göre internetten satın alabilirsiniz. Hangi mağazanın stokunda olduğunu öğrenmek için DeFacto'nun kendi sitesinden ürünü bulup açıklama kısmından mağaza stoku sorgulama bölümünden il ilçe belirterek size en yakın hangi mağazada bulunduğunu görebilirsiniz.

Bursa da yok maalesef hiçbir mağaza da :D

Çok da güzelmiş tam aradığım model ama 28 veya 29 yok zayıf olmak çok kötü :(

Yeni konular

Geri
Yukarı