Defalarca açılan aynı konular neden onaylanıyor?

Konu sahibi haklı, "Öne Çıkar" butonu boşuna durmuyor.
Ben bu olaya fazla takılmadım ama yeri geldiğinde gelişme olursa yeni konu açıyoruz ve bazen çifte konu uyarısı alabiliyoruz. Birebir aynı açılan konuların onaylanmasına anlam veremedim.

@Azulaa Siz olayı anlamamışsınız. Bir arkadaş sürekli ayı konuyu açıyordu. Bu arkadaş da neden onaylanıyor diye sitem ediyor.

Ben öne çıkar butonuna bastıktan sonra sayfada maksimum 10 saniye duruyor.
Aktif bir forum olduğu için sürekli yeni konular açılıyor.
Sizce Warzone ücretli olur mu? Adlı konuyu en az 5 kez açmak normal ve mantıklı bir davranış mı? Üyenin profilini incelerseniz hak vereceksiniz. İnsanlar zamanını ayırıp uzun uzun cevaplar vermişler, fakat bu üye bir gün sonra birebir aynı konuyu açıp tekrar cevap beklemiş. Neden beni haksız çıkartmaya çalışıyorsunuz?

Sakin ol. Sana karşı bir düşmanlığım yok. Seni haksız çıkartmaya da çalışmıyorum.
Arkadaşın profiline şimdi baktım. Gerçekten dediğin doğruymuş.
Farklı cümlelerle aynı soruyu sormuş arkadaş.
Turbox konuları gibi.
Sizce Warzone ücretli olur mu? Adlı konuyu en az 5 kez açmak normal ve mantıklı bir davranış mı? Üyenin profilini incelerseniz hak vereceksiniz. İnsanlar zamanını ayırıp uzun uzun cevaplar vermişler, fakat bu üye bir gün sonra birebir aynı konuyu açıp tekrar cevap beklemiş. Neden beni haksız çıkartmaya çalışıyorsunuz?

Adam istediğini açar, istediğini sorar sanane? Bunları dert edinecek kadar boş bir hayat yaşaman çok üzücü. Bir çok üye senin gibi maalesef. Üzülüyorum size. Bana yazacağın ve benim okumayacağım uzun uzun yazılarınla baş başa bırakıyorum.
Beni mi sınıyorsunuz siz? Forum kuralları gereği seçerek konuşuyorum ama gerçekten zorluyorsun.

Bu durum ile ilgili konu açmana gerek yok. Kullanıcının konularından birini raporlarsın, gerekli işlem yapılır. Konuları hep aynı moderatör onaylamıyor. Ekipte bir sürü moderatör var. Yoğunlukta fark edilmesi güç olabiliyor. Rapor sistemi bu yüzden var.

Konuyu moderatör arkadaşların cevaplanması için oluşturdum. Hakaret seviyesine ulaşan mesajlar neden atılıyor?

Konuyu moderatör arkadaşların cevaplanması için oluşturdum. Hakaret seviyesine ulaşan mesajlar neden atılıyor?
Çünkü yapman gereken rapor atmak. Kullanıcının ceza alıp almadığını bilemezsin. Sana açıklama yaptım zaten;
Bu durum ile ilgili konu açmana gerek yok. Kullanıcının konularından birini raporlarsın, gerekli işlem yapılır. Konuları hep aynı moderatör onaylamıyor. Ekipte bir sürü moderatör var. Yoğunlukta fark edilmesi güç olabiliyor. Rapor sistem bu yüzden var.

Yeni konular

Geri
Yukarı