"Default Radeon WattMan settings have been restored due to unexpected system failure" hatası

Reqi

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımı yeni topladım hemen hemen 1 ay oldu son zamanlarda oyunlarda genelde bölüm geçişlerinde ve bilgisayarı açarken ekran birden gidiyor sinyal yok alıyorum. Sonra reset atıyorum bilgisayarı açınca başlıkta yazdığım uyarıyı alıyorum sağ altta. Aynı zaman da ekran kartında normalde kırmızı ışık yanıp sönerken o olaydan sonra beyaz ışık yanıp sönmeye başlıyor. Sizce sorun nerede?
Sistemim;
  • İşlemci: AMD ryzen 5 2600
  • Ekran kartı: Asus AMD RX 570 Rog Strix
  • RAM: Corsair 8 GB 3000 MHz
  • Anakart: Asus 450M-K
  • Kasa: RAMPAGE X-HORSE 600W 80 PLUS

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bir sıkıntı ile karsi karşıya olabilirim. Akım korumalı priz var S-link az önce bilgisayarı kapattım sonra gücü kesmek için uzatmanin üstündeki düğmeye bastım pat evin sigorta attı sonra tekrar denedim yine attı en sonunda bilgisayarımin fişini söktüm ve öyle düğmeden gücü kestim bu sefer sigorta atmadı. Gündüz de hava da şiddetli yağış vardı yine kapatayım dedim prizi kapattım bir sıkıntı olmadı sigorta atmadı yani. Sizce neden böyle bir şey olmuş olabilir. Psu mu sıkıntı yoksa uzatma prizi mi ? Sisteme zarar vermesinden korkuyorum.

[QUOTE="SpaceSoldierQUOTE]Şu şekil hocam orjinal driverı kaldırdıktan sonra pcnizi yeniden başlatın ardından aygıt yöneticisine girin görüntü bağdaştırıcılarından kartınızı seçin daha sonra sağ tıklayıp sürücüyü güncelleştir deyin 'güncel sürücü yazılımını otomatik ara' seçeneğini seçin hepsi bu kadar. Benim sorunum çözüldü umarım en kısa sürede sizde sorununuzu çözersiniz

Hocam yeni nesil psularda akım koruma mevcut umarım psunuza yeni nesildir sorunun uzatmadan olduğunu düşünüyorum kısa devre veya su felan kaçmış olabilir uzatma kablonuzu değiştirin bence
Arkadaşlar bir sıkıntı ile karsi karşıya olabilirim. Akım korumalı priz var S-link az önce bilgisayarı kapattım sonra gücü kesmek için uzatmanin üstündeki düğmeye bastım pat evin sigorta attı sonra tekrar denedim yine attı en sonunda bilgisayarımin fişini söktüm ve öyle düğmeden gücü kestim bu sefer sigorta atmadı. Gündüz de hava da şiddetli yağış vardı yine kapatayım dedim prizi kapattım bir sıkıntı olmadı sigorta atmadı yani. Sizce neden böyle bir şey olmuş olabilir. Psu mu sıkıntı yoksa uzatma prizi mi ? Sisteme zarar vermesinden korkuyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı