Çözüldü Defender geçerli tehdit yok diyor, altında da 1 tehdit bulundu diyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

leeEVERETT

Decapat
Makaleler
1
Defender'dan tam tarama yaptırdım. Üstte geçerli tehdit yok diyor, 2 satır altında 1 tehdit bulundu diyor. Hem tehdidin ne olduğunu göremiyorum hem de üstte yok diyor, altta var diyor. Ne yapmalıyım?

Hangisine güveneyim.

:D Hocam sisteminizde şu anda bir sorun olduğunu sanmıyorum, dediğim gibi Defender'i kontrol ediniz. Zaten bir tehdit olsa Kaspersky'den kaçmaz, en iyi antivirüslerden.

Boş hocam izin verilen de geçmişte bos.

Herhangi bir sorun yok demek, o zaman o en sonki taramasında dosya bulduysa zaten silmiştir. Onda öyle gözükmüştür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
:D Hocam sisteminizde şu anda bir sorun olduğunu sanmıyorum, dediğim gibi Defender'i kontrol ediniz. Zaten bir tehdit olsa Kaspersky'den kaçmaz, en iyi antivirüslerden.

Herhangi bir sorun yok demek, o zaman o en sonki taramasında dosya bulduysa zaten silmiştir. Onda öyle gözükmüştür.
Hocam 3 günde bir Defender+Kaspersky tam tarama yapıyorum.

Çok teşekkürler hocam hem sorun olmadığını hemde ekran alıntısı aracını yanlış kullandığımı öğrendim.😀

Çok teşekkürler hocam hem sorun olmadığını hemde ekran alıntısı aracını yanlış kullandığımı öğrendim.😀
Rica ederim hocam prtsrn telefondaki mantıkda çalışmıyor o tuşa bastıkdan sonra zaten çekmiş oluyor paint gibi yerlere de atıp direk resme çevirebilirsiniz :)

Geri
Yukarı