Çözüldü Defender geçerli tehdit yok diyor, altında da 1 tehdit bulundu diyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

leeEVERETT

Decapat
Makaleler
1
Defender'dan tam tarama yaptırdım. Üstte geçerli tehdit yok diyor, 2 satır altında 1 tehdit bulundu diyor. Hem tehdidin ne olduğunu göremiyorum hem de üstte yok diyor, altta var diyor. Ne yapmalıyım?

Malwarebytes ile kontrol edin. Defender'i tavsiye etmiyorum.
Malwarebytes sonuçları bana hiç doğru gelmiyor bi çok antivürüs testinde zaten altta düşüyor bi süre zarfında kullanmıştım oyun dosyalarını bile virüs diye gördü

Hocam ekran alıntısı aracı çalışmıyor. Ne ile alabilirim?
klavyenizden Prtscr tuluna başabilirmisiniz hocam

Malwarebytes sonuçları bana hiç doğru gelmiyor bi çok antivürüs testinde zaten altta düşüyor bi süre zarfında kullanmıştım oyun dosyalarını bile virüs diye gördü

Basıyorum herhangi bir tepki yok.

Kaspersky+Defender yapıyorum ben.

Hocam önemli benim için yardımcı olabilir misiniz?

hocam o tuşa bastıkdan sonra metin kısmına ctrl v yaaprmısınız

Kullandığınız antivirüs güçlüdür
1665924595699.png

1665924623418.png

Defender 2milyon taramış. Kaspersky 1 bu nasıl oluyor?

Koruma geçmişine bakar mısınız büyük ihtimal önceki tarama verisini gösteriyor zaten şu anda bulmuş olsa direk belirtirdi bir de izin verilen tehditlere bakınız varsa bir şey kaldırınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı