Windows Defender tehdit algılandı diyor ama silme seçeneği yok

Sangal123

Decapat
Daha fazla  
3 gün önce bir problem yoktu. 2 gündür PC'yi açmıyordum bugün açtığımda böyle bir olayla karşılaştım ama sil seçeneği bulunmuyor.
PowerShell'den PC sağlığına baktım problem gözükmüyor. Sil seçeneği yok ama.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    288,2 KB · Görüntüleme: 79
3 gün önce bir problem yoktu. 2 gündür PC'yi açmıyordum bugün açtığımda böyle bir olayla karşılaştım ama sil seçeneği bulunmuyor.
PowerShell'den PC sağlığına baktım problem gözükmüyor. Sil seçeneği yok ama.
Trojan bulmuş bence Kaspersky gibi virüs programları indirip tam tarama yaptırın.

Son düzenleme:
Malwarebytes işimi çözdü arkadaşlar.
Fifa 19 a mod yapmak için kullandığım enjektör programında buldu mevzuyu düzeltti.
Sonradan tekrar windows güvenlik duvarı ile tarama yaptım ve problem gözlemlenmedi.
Lakin şimdi şöyle bir mevzu var fifa 19 enjektör programını 1 kereye mahsus mu kullanıyorduk yoksa sürekli mi orayı çözümleyemedim tam :D
Güvenlik duvarında da silme seçeneğinin çıkmamasının sebebi tahminimce ben enjektör programını kullanmak için başta izin verdim yada program yönetici olarak çalışmadığı zaman çalışmıyordu yönetici olarak çalıştırdığım için sildirmedi.
Malwarebytes programında ki çıkan virüs ismi ile güvenlik duvarında ki virüs ismi uyuşmuyordu ama çözüldü bir şekilde anlamadım.

Geri
Yukarı