Defender virüs buldu ancak Kaspersky virüs bulmadı

Antivirüs tarama uygulamalarının adam gibi çalışmasını istiyorsan para ödemen gerekir. Ücretsiz sürümleri 1 ay çalıştıktan sonra artık daha eskisi gibi yüksek kalitede çalışmıyor.

Windows Defender kendini çok geliştirdi. Av-test sonuçları Kaspersky ile aynı. Bence önyargılı davranıyosunuz. Ben şahsen Windows Defender kullanıyorum ve şimdiye kadar pek bir sıkıntı yaşamadım.

Peki hocam bu virüs neden daha sonrasında bulunmadı o konuda yardımcı olma şansınız var mı?
Bazı virüsler karantiyana alınamayacak derecede tehlikeli olabiliyor. Bu tür durumlarda antivirüsler "imha" protokolünü uygulamak zorunda kalıyor. Muhtemelen sizin pc deki virüs Windows Defender tarafından imha edildi. Bunun sonucunda tekrar eden taramada virüs bulunamadı. Tahminim bu yönde.

Bazı virüsler karantiyana alınamayacak derecede tehlikeli olabiliyor. Bu tür durumlarda antivirüsler "imha" protokolünü uygulamak zorunda kalıyor. Muhtemelen sizin pc deki virüs Windows Defender tarafından imha edildi. Bunun sonucunda tekrar eden taramada virüs bulunamadı. Tahminim bu yönde.
Sağolun hocam içim biraz daha rahatladı. Fakat durum başarısız diyordu. Ben engelle dedim diye mi imha oldu bu virüs?

Geri
Yukarı