Defender virüs buldu fakat tekrar taramada çıkmadı

theumtkyd

Hectopat
Daha fazla  
Defender 3 tane riskli açıklamalı virüs buldu, ancak 3 saniye içinde gitti. Malwarebytes üzerinden ve Defender bulduğu için Defender'dan tekrar tarama yaptım ancak bir şey bulamadı. Bir şey var mıdır yoksa Defender'ın hatası mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Malwarebytes kullanıyorum. Bu yazılım virüs buluyor ancak Microsoft Defender bulmuyor bulsa da herhangi bir işlem uygulayamıyorsun bazı virüs türleri silinse de tekrar kendini kopyalayabiliyor şuan aynı sorunu bende yaşıyorum. Malwarebytes üzerinden silmeyi deneyiniz.

Bende Malwarebytes kullanıyorum. Bu yazılım virüs buluyor ancak Microsoft Defender bulmuyor bulsa da herhangi bir işlem uygulayamıyorsun bazı virüs türleri silinse de tekrar kendini kopyalayabiliyor şuan aynı sorunu bende yaşıyorum. Malwarebytes üzerinden silmeyi deneyiniz.
Hocam ilk defender buldu geri kayboldu sonra malwarebytes ve defender üzerinden tekrar tarama yaptım ikisi de bulamadı. Defenderın hatası olduğunu düşünüyorum.

Hocam ilk defender buldu geri kayboldu sonra malwarebytes ve defender üzerinden tekrar tarama yaptım ikisi de bulamadı. Defenderın hatası olduğunu düşünüyorum.
Belki de iki yazılımdan biri temizlemiş olabilir ya da Microsoft Defender ın karantinaya alınan öğeler kısmına bak , kaldırılan öğeler kısmına bakıp kontrol edebilirsin başka bir bilgim yok saygılar...

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (270).png
    Ekran Görüntüsü (270).png
    138,5 KB · Görüntüleme: 11
  • Ekran Görüntüsü (269).png
    Ekran Görüntüsü (269).png
    154,2 KB · Görüntüleme: 9

Geri
Yukarı