Definasyon için beslenme nasıl?

Mxpyma

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Boy 1.71 kilo 73 yaş 15.

Sabah 07:00

Ya boş geçiyorum okula gidiyorum veya 1 yarım çay bardağı yulaf 1 tam muz ve 1 su bardağı süt.

Öğlen okuldan gelince: 16:15
5-6 adet fındık.
3-4 yemek kaşığı piriniç veya sade yulaf.

17:30 antrenman başlangıçı 18:40 bitiş evdeyim.

19:00 akşam yemeği.

250-300 gram civarı tavuk göğsü genelde az yağda körü baharatlı veya tantuni gibi kırmızı pul biber döküp yarım lavaşla gömüyorum.
Yeşillik: Yarım salatalık ve yarım domates üstüne limon ve tuz atıyorum.

Yatmadan önce:
1 bardak süt veya kazeinli uyku süresimce proteinsiz kalmamam için peynir vb ve magnezinc kullanıyorum.

Kırmızı et ekleme imkanım yok sabahları yumurta ve yeşillik ekleyebilirim bunun gibi önerilerinizi bekliyorum.
Bana vitamin ve minarel bakımından zayıf bir beslenme gibi geldi.

Şu anki amacın ne kilo vermek mi yağ yakmak mı?

Yağ yakmak.

Zaten kilon düşük.

Karın bölgem geniş geri kalan kısımlarda omuz kol falan daha fazla define karnımdan rahatsız oluyorum.

Sen direkt kilo veriyorsun, yağ yakmıyorsun ki. Beslenme yeterli değil.

Şu ana kadar 8 aylık spor geçmişim var spora başladığımda kolum 37 cm 90 kiloydum şu an 73 kiloyum ve kolum 35 santim fazla kas kaybettiğimi zannetmiyorum güçümde yerinde.

Yağ yakmak.

Karın bölgem geniş geri kalan kısımlarda omuz kol falan daha fazla define karnımdan rahatsız oluyorum.

Şu ana kadar 8 aylık spor geçmişim var spora başladığımda kolum 37 cm 90 kiloydum şu an 73 kiloyum ve kolum 35 santim fazla kas kaybettiğimi zannetmiyorum güçümde yerinde.
Amacın yağ yakmaksa günlük alman gereken kalori değerini düzgün şekilde karşıla, kendini aç bırakma. Antrenmanlarını ağır ve sert şekilde yaparsan karnındaki yağlar bir zaman sonra gidebilir. Fakat genetik de önemli. Günlük beslenmen sabah yumurta öğlen tavuk pilav akşam tavuk pilav gibi yaparsan daha iyi olur.

Amacın yağ yakmaksa günlük alman gereken kalori değerini düzgün şekilde karşıla, kendini aç bırakma. Antrenmanlarını ağır ve sert şekilde yaparsan karnındaki yağlar bir zaman sonra gidebilir. Fakat genetik de önemli. Günlük beslenmen sabah yumurta öğlen tavuk pilav akşam tavuk pilav gibi yaparsan daha iyi olur.

Makro olarak bir hesap yapar mısınız onları denkleştirmeye çalışayım?

40 gram yağ.
80 gram protein.
70 gram karb.
Nasıl mesela?

Yeni konular

Geri
Yukarı