Definasyonda günde 10-15 tane yumurta sarısıyla birlikte yenilir mi?

Bir vücüt için 15 tane yumurta yiyip başka güzel nimetlerden mahrum kalma. Ayrıca zararlı sindirim sistemini hiç düşünmüyorsun galiba? Şimdi etkisi olmaz ama ileride büyük zararları olabilir. Protein tozu ne güne kaldı pankek yapıp tüketebilirsin üstüne protein tozundan sos mükemmel olur.

Neden illa 15 adet yumurta yemek istiyorsun? Zaten kaç kilosun ve ne zamandır spor yapıyorsun?

Mesela günde 15 tane yumurta yerine 5 tane ye, yanına somon veya ton balığı salatası yapıp ye örnek veriyorum. Hem kendine zulmetmiş olmazsın.

Günde 225 gram civarı protein almış oluyorsun bu gereksiz sen Ronnie Coleman falan mısın?

Ben 175 boya 87 kiloyum sporcuyum ben daha günde 150 gram protein ya alıyorum ya almıyorum. Ayrıca fazla protein yağa dönüşür.

Günde 15 yumurta tüketmek araşidonik asit bakımından tehlikelidir.

Pankeki yulaf, yumurta ve wheyle birlikte yapıyorum. Yeme kısmı benim için basit.

Sadece yumurtadan 165 gram yağ almış oluyorsun, sence?

Tavuk göğsünü ne kadar tüketiyorsun? Her şeyin fazlası zarardır ki zarar olmasa bile 165 gram yağ var.
165 gr yağı nasıl hesapladınız hocam? Bir yumurtada 6 gr yağ yok mu?

Hani İngilizce bilmiyordun bu kadar makaleyi okudun mu? Yumurtanın zararlı olmaması işime gelir açıkçası ben Google'da biraz araştırdım bunlar çıktı makaleyi okumadım haberlerde yazanları okudum.

Hani İngilizce bilmiyordun bu kadar makaleyi okudun mu? Yumurtanın zararlı olmaması işime gelir açıkçası ben Google'da biraz araştırdım bunlar çıktı makaleyi okumadım haberlerde yazanları okudum.
Evet hala bilmiyorum fakat Google çeviri diye bir teknoloji var tavsiye ederim

Google'a yazdım ve sağ tarafta çıktı.
Eki Görüntüle 2124654
Bu değerler 100 gr yumurta için yani yaklaşık 2 tam yumurta yapar.

Full body antremanlar yapıyorum. Definasyonda yağ kaybetmek için yüksek protein almak zorundayım.
Bu videoda her şey anlatılıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum ben de biliyorum zaten bunun hakkında rehberim de var. Buyur bakabilirsin.

Hocam günde 15 yumurta yiyecek kadar nasıl bir antrenman yapıyorsunuz günde 2 antrenman falan mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…