Definasyonda ne yenmeli?

LEGEND.35

Hectopat
Yer
İzmir
Definasyona girdim 1-1.30 saat ağırlık idmanı 1 saat kardiyo yapıyordum fakat 1 saat kardiyo çok olunca 30 dakikaya indirdim. Ortalama idman 1.30-2 saat civarı sürüyor. Ağırlık programım var arkadaşım sağ olsun kardiyo da ya koşu bandı ya da bisiklet yapıyorum zorluyorum. Yeme programım sıkıntı çok acıkıyorum bastırmak için çay içiyorum ayrıca kreatin de kullanıyorum ne yemeliyim her gün et param yok. Sabahları simit poğaçayı bırakmaya çalışıyorum sabahları okulda ne götürülebirim sakız çiğniyorum bastırmak için kas kütlem var fakat yağlıyım çok . Sadece haftada 1 diyet kola alacağım yardım edebilecek var mı program için.

Son düzenleme:
Kardeşim okula beslenme olarak haşlanmış yumurtayı diyet ketçapla karıştırıp götürebilirsin eğer çok sıkı bir diyette değilsen normal ketçapta olur. Açlığını bastırmak içinse elma, ayva tercih edebilirsin. Diyet kola olayınıda haftada 1'e indirmene gerek yok adı üstünde 0 kalori bunlar çok sağlık takıntın yoksa istediğin kadar yapıştır gitsin. Onun dışında normal hayatında 2000 kalorinin üstüne çıkmadan az yağlı şeyler yemeye çalış adı üstünde daha okula gidiyosun kendine ait bir gelirin yok aileni zora sokmamış olursun yemek konusunda. Üstüne üstlük yaş olarak da çok güçlü bir kıvamdasın (liseli olduğunu varsayıyorum) öyle çok detaylı düşünmene gerek yok dediklerimi dikkatte alsan yeter zaten inceldiğini farkediceksin.

Kardeşim okula beslenme olarak haşlanmış yumurtayı diyet ketçapla karıştırıp götürebilirsin eğer çok sıkı bir diyette değilsen normal ketçapta olur. Açlığını bastırmak içinse elma, ayva tercih edebilirsin. Diyet kola olayınıda haftada 1'e indirmene gerek yok adı üstünde 0 kalori bunlar çok sağlık takıntın yoksa istediğin kadar yapıştır gitsin. Onun dışında normal hayatında 2000 kalorinin üstüne çıkmadan az yağlı şeyler yemeye çalış adı üstünde daha okula gidiyosun kendine ait bir gelirin yok aileni zora sokmamış olursun yemek konusunda. Üstüne üstlük yaş olarak da çok güçlü bir kıvamdasın (liseli olduğunu varsayıyorum) öyle çok detaylı düşünmene gerek yok dediklerimi dikkatte alsan yeter zaten inceldiğini fark edeceksin.

Öyle hocamda yağım fazla yedimi pişmanlık geliyor zamanında çok fazla yedim bir de ketçapla yumurta kötü olmaz mı denemedim hiç? Yağ oranım çok yüksek boyum 173-175'lerde kilom 95 yağ oranı %30-32 arası lise sonum zaten ne yesem doymuyorum anlık 1000 kalori alıyorum şeker vs pişman oluyorum zaten mental mahvoldu sporla kafayı bozduk.

Öyle hocamda yağım fazla yedimi pişmanlık geliyor zamanında çok fazla yedim bir de ketçapla yumurta kötü olmaz mı denemedim hiç? Yağ oranım çok yüksek boyum 173-175'lerde kilom 95 yağ oranı %30-32 arası lise sonum zaten ne yesem doymuyorum anlık 1000 kalori alıyorum şeker vs pişman oluyorum zaten mental mahvoldu sporla kafayı bozduk.

Durum yeme bozukluğuna kadar gider sen çok kasma lise son adamsın daha ya metabolizman ağır makineli silah gibi senin anlatabilıyorum mu? Haşlanmış yumurtayı soy ez ketçapla karıştır tadı leziz oluyor şahsen lisedeyken çok yapıyordum ben bunu kokusunu falanda götürüyor kimyonda dökebilirsin. Şekeri tamamen kes yağı karbonhidratı azalt protein ağırlıklı beslen bitkisel proteinde olabilir YouTube'deki yürüyen steroidlerinde her lafına inanma. 2000 kalori sınır koy kendine dediğim gibi beslen elinden geldiğince az ye 2000'i bitirmeye calısma antrenmanlarınıda aksatma ağırlık antrenmanlarına daha çok yönel fazla kardiyoya gerek olduğunu düşünmüyorum aktif bir hayatın vardır zaten lisedeyken kısa sürede büyük değisim görüceksin.

Durum yeme bozukluğuna kadar gider sen çok kasma lise son adamsın daha ya metabolizman ağır makineli silah gibi senin anlatabilıyorum mu? Haşlanmış yumurtayı soy ez ketçapla karıştır tadı leziz oluyor şahsen lisedeyken çok yapıyordum ben bunu kokusunu falanda götürüyor kimyonda dökebilirsin. Şekeri tamamen kes yağı karbonhidratı azalt protein ağırlıklı beslen bitkisel proteinde olabilir YouTube'deki yürüyen steroidlerinde her lafına inanma. 2000 kalori sınır koy kendine dediğim gibi beslen elinden geldiğince az ye 2000'i bitirmeye calısma antrenmanlarınıda aksatma ağırlık antrenmanlarına daha çok yönel fazla kardiyoya gerek olduğunu düşünmüyorum aktif bir hayatın vardır zaten lisedeyken kısa sürede büyük değisim görüceksin.
Okuldan eve evden spora spordan eve sadece hiç denemedim ketçapla bir ara yumurta götürüyordum okula sonra bıraktım bugün muz götürdüm yumurta muz vs götürsem olur mu ceviz küçük atıştırmalık?Bir de sakız çiğniyorum açlığı bastırmak için 1.5 litre de su oluyor yanımda çok zorluyor çok düşünüyorum sanırım her şeyi son sene hakkımızda hayırlı olsun.Adam yiyorum kilo alamıyorum diyor herkesin derdi ayrı valla hocam.

Okuldan eve evden spora spordan eve sadece hiç denemedim ketçapla bir ara yumurta götürüyordum okula sonra bıraktım bugün muz götürdüm yumurta muz vs götürsem olur mu ceviz küçük atıştırmalık?Bir de sakız çiğniyorum açlığı bastırmak için 1.5 litre de su oluyor yanımda çok zorluyor çok düşünüyorum sanırım her şeyi son sene hakkımızda hayırlı olsun.Adam yiyorum kilo alamıyorum diyor herkesin derdi ayrı valla hocam.
O yiyip kilo alamayan elemanlar kendisini zorlamıyo doyma hisleri gelince salıyolar (bide genelde bunlar 1 öğün yiyip acıkmıyolar vitaminsizler işte)onlardada doyma hissi olmasa duygusal açlık olsa bişey olsa illaki onlarda şişerdi. Eğer acıkmam diyorsanız muz cevizde işinizi görür ama yumurta daha sağlam bi öğün olur diye dedim. Sakız olayını bende çok yapıyorum hala 1 kutuyu ağzıma attığım oluyor ama 1.5 litre su çok az 3 ü görmeye çalış her gün.

O yiyip kilo alamayan elemanlar kendisini zorlamıyo doyma hisleri gelince salıyolar (bide genelde bunlar 1 öğün yiyip acıkmıyolar vitaminsizler işte)onlardada doyma hissi olmasa duygusal açlık olsa bişey olsa illaki onlarda şişerdi. Eğer acıkmam diyorsanız muz cevizde işinizi görür ama yumurta daha sağlam bi öğün olur diye dedim. Sakız olayını bende çok yapıyorum hala 1 kutuyu ağzıma attığım oluyor ama 1.5 litre su çok az 3 ü görmeye çalış her gün.
Zaten okulda sadece 1.5 gün içi 3 ü geçiyor 4 oluyor nerdeyse.

Geri
Yukarı