Değeri bilinmemiş oyun önerisi

-Satisfactory (kesinlijle deneyin fabrika kuruyorsunuz ama size anlatamam o zevki)
-Stardew Valley (bizim ülkede)
-Portal serisi (çok oynanmistir ama yine de paylaşiyim guzel seri)

Benim paylastiklarimin 2 tanesini cogu kisi oynamistir ama Satisfactory oynayan cok insan gormedim.

Öneriler için herkese çok teşekkürler fakat çoğunu oynadım :( şöyle rahatsız edici atmosferli, psikolojik gerilim oyunları favorim bu arada, eğer böyle öneriler de varsa çok memnun olurum.

Öneriler için herkese çok teşekkürler fakat çoğunu oynadım :( şöyle rahatsız edici atmosferli, psikolojik gerilim oyunları favorim bu arada, eğer böyle öneriler de varsa çok memnun olurum.

S.T.A.L.K.E.R. oynamani oneririm metro serisini de. Şu an 1 litrelik cococola line kapaklarinda 1 aylik Xbox Game Pass kodu var bence gidip alin 5.50 TL kola zaten 1 ay denersiniz orada 150+ oyun var eminim ki bilmediginiz birçok oyun vardir. (kampanya 30 Temmuza kadar devam edecek)

-Subnoutica 1-2 (Gerçi değeri çok bilinmemiş değil ama oynamadıysanız öneririm.)
-Sonic Generations (Zevkli bir oyun ama biraz çocuk oyunu gibi gelebilir)
-Sonic Colors (Açıklama olarak yukarının aynısı)
-Bully: Scholarship Edition
-Ultimate Spider-Man
-Samurai Jack: Battle through time
-No Man’s Sky
-Fall Out: New Vegas
-Immortals Fenyx Rising

Son düzenleme:

Hellblade: Senua's Sacrifice öneririm hocam oynamadıysanız tam psikolojik gerilim oyunudur kulaklıkla fena sarıyor.

-Codename cure(zombi&fps)
-Blameless(korku)
-Evil Inside(korku)
-Mind eyes(korku)
-Rusty luke oyunları(bulmaca&gerilim)
-Darkness within serisi(korku)
-Chilla's art oyunları(japon korku oyunları yapıyor ve genel olarak yaptığı oyun grafikleri biraz alışılmışlığın dışında bakmanı tavsiye ederim)
-Strange nights serisi
-Decay: The mare
-Perception
-Infliction

Yazdığım oyunların çoğu bağımsız yapımcılar tarafından yapıldı. Eğer çok büyük bir beklenti içinde oynamak değil de eğlenmek için oynarsan çoğundan zevk alabilirsin bence.

Rise of the argonauts, antik yunanı ve mitolojiyi seviyorsan kaçırma

Hayal kırıklığına uğradığım oyunlardan bir tanesi:/. O dövüş sistemi, dövüşlerin kolaylığı, hikaye anlatımının çok karmaşık olması beni anında soğuttu oyundan. Bir yunan mitolojisi aşığı olarak hiç sevmedim. İçimden geldi yazmak ama bence değeri bilinmese daha iyi diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı