Değeri bilinmemiş oyun tavsiyeleri

Makaleler
80
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Profil Kapağı
1525088093
Değeri bilinmemiş oyunlardan örnek verebileceğiniz var mı? Ben Silent Hill 1 ve 2 diyorum. Konami'nin zamanında yaptığı beceriksizlik yüzünde koskoca Silent Hill serisinin değeri bilinmiyor. Hatta belki de aranızda ilk defa duyanlar bile olabilir bu oyunları. Oyun, atmosferi, müzikleri, mekanları ve senaryosuyla o kadar etkileyici ki. Bakın Resident Evil serisi halen devam ediyor günümüze kadar ama Silent Hill öyle değil. Konami'nin yaptığı hatalar yüzünden bugün bu serinin yeni oyununu göremiyoruz.
Oyunu baştan sonra Türk yayıncıların oynayışını izleyin. Gerçekten etkileyici. Bir de bana eski oyunların sanki ruhu var gibi geliyor. Yeniler çok fazla ruhsuz geliyor.
Peki size göre hangi oyunun değeri bilinmedi?

Silent Hill 2'den bir müzik;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu bana fazla karmaşık geldi. Bir de optimizasyon sıkıntısı vardı sanki.

Aslında oyunun yapımcıları bir hastalığa vurgu yapmak için bu oyunu yaptılar ve hiçbir kâr payı gütmediler. Gerçekten de oyun ucuz. Karışık gelebilir. Bana çok gelmedi lakin ışık patlamaları ve o Senua'nın beyninin içindeki sesler bir süre sonra transa geçirdi beni diyebilirim :D. Optimizasyon sorununu şahsen ben yaşamadım.

Aslında oyunun yapımcıları bir hastalığa vurgu yapmak için bu oyunu yaptılar ve hiçbir kâr payı gütmediler. Gerçekten de oyun ucuz. Karışık gelebilir. Bana çok gelmedi lakin ışık patlamaları ve o Senua'nın beyninin içindeki sesler bir süre sonra transa geçirdi beni diyebilirim :D. Optimizasyon sorununu şahsen ben yaşamadım.
Beni geriyordu o sesler. 😖

Kesinlikle Hellblade: Senua's sacrifice diyebilirim.

Oynamayı çok istediğim bir oyun fakat bulmacaları aşırı soğutuyor insanı. Oyunun süresini uzatmak için gereksiz ve özensiz bulmacalarla dolu bir oyun. Hikaye ve anlatım olarak zirvede. Bende bu yüzden oynamak istemiştim fakat sıkılıp bırakmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı