Değeri Bilinmeyen Oyun Tavsiyeleri

HHilmi

Hectopat
Bu dönemlerde oyun tavsiye postları artmış durumda ben de benzer bir soru sormak istiyorum. Büyük bütçeli yapımlar değil de daha çok arkada kalan indie yapımlar, "on the moon" gibi grafiği olmayan ama hikayesi saran oyunlar gibi çeşitli önerilere açığım. Teşekkürler şimdiden.

Bu dönemlerde oyun tavsiye postları artmış durumda ben de benzer bir soru sormak istiyorum. Büyük bütçeli yapımlar değil de daha çok arkada kalan indie yapımlar, "on the moon" gibi grafiği olmayan ama hikayesi saran oyunlar gibi çeşitli önerilere açığım. Teşekkürler şimdiden.
Stardew Valley güzel oyundur, hikayesi falan var, tamamen isteğe bağlı ilerleme... Tavsiyemdir.

Evet ya bu oyunu herkes çok övüyor, gerçekten söylendiği kadar var mı ? Teşekkürler bu arada.
Pikselli, Terraria gibi. Ama daha gerçekçi. Ayrıca sadece savaş yok, tarlanda bitki de yetiştirebilirsin, ara sıra meydanda festivaller oluyor, katılabiliyorsun, bazen bir adam var cadının orada, ondan güzel şeyler alabiliyorsun. Mağazalar var, uzaylılar köy kahvesini basmış, onlarla uğraşıyorsun... Çok fazla yapacak şey var. Ama durduk yere gidip oynayayım demiyorsun, bir kere zorlayıp başlayacaksın, sonra 2 saat kalkmadan oynarsın.

On the moon derken To the moon mu demek istediniz? Hotline Miami önerebilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı