Değişik görseller görüyorum

Servan alfa

Decapat
Daha fazla  
Pek anlamasam da aklımda çok değişik görseller aklımda geziniyor fakat bu görsellere mantık katamıyorum ve ne zamam bir şey çizmeyi denesem çok değişik şeyler çizi.

Yorum bir insan kafatasıdan siyah bir şey akıyor ve siyah insanlar onun içine giriyor, siyah bir ormanın içinde ve o olayı bizzat yaşıyorum ve o kafatasının içe girince değişik görseller oluyor. Uçan bir çanın çok ayrıntılı bir yapım planı görüyorum ve daha fazlası elektriği uzaktan iletilen bir aletin nasıl yapıldığına dair planlar var fakat çok karmaşık ve hatırlayamıyorum ve bazı yazılar yazıyor fakat değişik bir yazı türü.

Hocam hayallere kaptırmayın kendinizi. Ne zaman olağanüstü birşey başlarsa o ortamdan , düşünceden ayrılın. Benim başıma akıl rahatsızlığı geldi oradan biliyorum.

Hocam hayallere kaptırmayın kendinizi. Ne zaman olağanüstü bir şey başlarsa o ortamdan, düşünceden ayrılın. Benim başıma akıl rahatsızlığı geldi oradan biliyorum.

Zihnim bir şey anlatmaya çalışıyor hep bazı harfler görüyorum ve hep bazı insanların anılarını yaşıyorum örneğin 100 yıl önceki bir insanın anısını yaşıyorum fakat çoğu anlamsız mesela bazen otururken ya da sadece dolaşırken buluyorum.

Çizmeyi denediniz mi hocam? Belki doğuştan yeteneğiniz vardır. Büyük ressamların çoğu sizin gibi tuhaf şeyler görüyormuş.

Bu yaşadıklarını bir psikologa anlatmanı tavsiye ederim.

Bir keresinde bilim adamları bir arada bir şey tartışırken buluyorum yanlarına gittiğimde ise masanın üstündeki bir plan üzerinde çalıştıklarını görüyorum fakat anlamadığım dilde konuşup anladığım yazı tipleri oluyor bir arabaya benzeyen UFO hakkında tartışıyorlar sonra her şey yavaşça karanlık oluyor.

Bir keresinde bilim adamları bir arada bir şey tartışırken buluyorum yanlarına gittiğimde ise masanın üstündeki bir plan üzerinde çalıştıklarını görüyorum fakat anlamadığım dilde konuşup anladığım yazı tipleri oluyor bir arabaya benzeyen UFO hakkında tartışıyorlar sonra her şey yavaşça karanlık oluyor.
İzlemediysen bu filmi öneririm.

Geri
Yukarı