Değişim ürünü iPhone X vs Sıfır SE

Arkadaşıma da aldık herhangi bir sorun göremedik, kronik sorunlu olsa da 12 aylık garantisi oluyor. Kronik sorun için herhangi bir inceleme, kaynak vs. var mı?

İl ikisini yaşadım bunların.

Benim bildiğim face ID sıkıntılıydı.

Face ID sıkıntısı da vardı galiba ama ben yaşamadım. Telefon pek sağlam değil bir de.

Arkadaşıma da aldık herhangi bir sorun göremedik, kronik sorunlu olsa da 12 aylık garantisi oluyor. Kronik sorun için herhangi bir inceleme, kaynak vs. var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bakınız bunu çok yaşadım.
Çıtayı biraz yükseltip S20'ye yönelmeli miyim peki?

Exynos'lu bir model. Ben pek önermem.

Çin markalarına yönelmek de istemiyorum. iPhone tarafında X'i eleyince SE kalıyor, ekran ve kasa olarak içime sinmiyor. SE'yi elesek 11 kalıyor ki o da aşıyor. Samsung'da da S20 var fakat Exynos'tan ötürü önermediniz. Ne yapacağımı şaşırdım... Exynos'un nesi var ki? Kusura bakmayın bilgim yok.

Çin markalarına yönelmek de istemiyorum. iPhone tarafında X'i eleyince SE kalıyor, ekran ve kasa olarak içime sinmiyor. SE'yi elesek 11 kalıyor ki o da aşıyor. Samsung'da da S20 var fakat Exynos'tan ötürü önermediniz. Ne yapacağımı şaşırdım... Exynos'un nesi var ki? Kusura bakmayın bilgim yok.

Exynos biraz ısınma sorunu çıkarıyor. Yakında Snapdragon 865'li Samsung S20 FE gelecek Türkiye'ye. Onu bekleyebilirsiniz isterseniz.

Geri
Yukarı