Deitel'in C++ kitabı önerisi

Evet öneririm güzel bir kaynaktır programlamaya dair her şey mevcut içinde.

Dosya Ekleri

• IMG_20210206_160233.jpg
    IMG_20210206_160233.jpg
    146,9 KB · Görüntüleme: 68
En yeni baskısı mevcuttu bende, sıfırdan başlangıç için ideal bir kitap değil. 50-60 lira gibi bir fiyatı vardı ki genele göre gayet uygun, verilir. Fakat gerçekten gerek var mı kitaba diye de bir düşünmek lazım.

En yeni baskısı mevcuttu bende, sıfırdan başlangıç için ideal bir kitap değil. 50-60 lira gibi bir fiyatı vardı ki genele göre gayet uygun, verilir. Fakat gerçekten gerek var mı kitaba diye de bir düşünmek lazım.
Kitap yerine ne önerirsiniz?
Hem kitabı okulda vs. okurum.
Ve telefonda öğrenebilir miyim hocam? Ben özellikle C++ öğrenmek istiyorum.

Video izleyebilirsiniz, youtube'dan, forumlarda bu işle ilgilenenlerden inceliklerini ayrıntılarını öğrenebilirsiniz, uygulamalı olarak öğrenebilirsiniz ama şunu unutmayın bir heves başlanacak birşey değildir evet zor gelebilir başta bu yüzden altyapınız var ise bunu öğrenmenizde sorun yoktur, rahat kavrarsınız ancak direk buna atlamak yüzme bilmeden denize girmek gibidir bunun yerine python öğrenmeniz hem daha kolay olur ve temeli almış olursunuz sizi bu tarz zor dillerde kolaylık sağlar.

Kitap yerine ne önerirsiniz?
Hem kitabı okulda vs. okurum.
Ve telefonda öğrenebilir miyim hocam? Ben özellikle C++ öğrenmek istiyorum.

Kurslarla birlikte ilerleyip kafana takılanları dökümanlardan, ilgili dil ile alakalı forumlardan veya stackoverflow'dan araştırman en iyi yol. Neyi nasıl yapacağını kurslarla öğrenirsin, diğer kaynaklar ufkunu açar.

Ben telefondan araştırma yapmayı seven biri değilim, mümkün olduğu kadar laptop kullanmaya özen gösteriyorum. Kod yazamazsın ama kod yazmana yetecek bilgiyi dökümanlardan alabilirsin telefon kullanarak. Şu an güncel olarak takip etmiyorum C++'ı bir forum adı veya döküman vermeyeceğim sana maalesef.

Kurslarla birlikte ilerleyip kafana takılanları dökümanlardan, ilgili dil ile alakalı forumlardan veya stackoverflow'dan araştırman en iyi yol. Neyi nasıl yapacağını kurslarla öğrenirsin, diğer kaynaklar ufkunu açar.

Ben telefondan araştırma yapmayı seven biri değilim, mümkün olduğu kadar laptop kullanmaya özen gösteriyorum. Kod yazamazsın ama kod yazmana yetecek bilgiyi dökümanlardan alabilirsin telefon kullanarak. Şu an güncel olarak takip etmiyorum C++'ı bir forum adı veya döküman vermeyeceğim sana maalesef.
Hocam önce İngilizce değil mi? İngilizce'm yokta.

Yeni konular

Geri
Yukarı