Deji batarya güvenilir mi?

Lamparages

Centipat
Merhaba Redmi Note 8 telefonumun şarjı çok hızlı bitiyor 3-4 saat ekran süresi alıyorum asla yetmiyor. Batarya değiştirmek istiyorum genel olarak Deji öneriyorlar iyi midir? Başka bir seçeneğim var mı? Ömrü ne kadar oluyor?

Merhaba Redmi Note 8 telefonumun şarjı çok hızlı bitiyor 3-4 saat ekran süresi alıyorum asla yetmiyor. Batarya değiştirmek istiyorum genel olarak Deji öneriyorlar iyi midir? Başka bir seçeneğim var mı? Ömrü ne kadar oluyor?
Aynı cihaz bende de var. 2. yılı dolduktan sonra batarya namına bir şeyi kalmadı. Dışarı çıkınca telefonu kullanmaya korkuyorum.

1 adet iPhone 7 1 adet LG cihazıma aldım harika 2 sene kullandım hiç kötüleşmedi orijinal bataryalardan daha iyi kargo ve firma çok ilgili.

Aynı cihaz bende de var. 2. yılı dolduktan sonra batarya namına bir şeyi kalmadı. Dışarı çıkınca telefonu kullanmaya korkuyorum.
Evet gerçekten öyle.

Rova pil konusunda hepsinden daha iyi ve stabilize çalışıyor dostum.

Rovayı hiç duymadım araştırayım ama hiçbir orijinali gibi olamayacağı için benim sürekli batarya mi değiştirmem gerekecek?

Yeni konular

Geri
Yukarı