DEL Inspiron 7567 RAM yükseltme

Uyumlu ürünler listesinde olmayan ürünler uyumsuz anlamına gelmiyor, test edilmemiş bir model de olabilir.
Cpu-z spd sekmesindeki bilgilerle örtüşüyorsa alırsın, özelliklerin uyması kesin uyumlu olacağı anlamına gelmiyor, onu da bil.
Yani iki ucu lekeli değnek diyorsun. Aldım deneyeceğim artık yapacak bir şey yok.
RAM de iade almazlar herhalde.

Arkadaşlar,
Belki işine yarayan olur diye bu yazıyı yazıyorum. Üstte linki olan belleği aldım. Dell inspiron 7567 laptopa taktım. Sorunsuz bir şekilde çalıştı. @Siyah Martı arkadaşın dediği gibi de Kingston'un uyumlu modelleri arasında gözükmemesine rağmen bellekler çalışabiliyormuş. Ben indirimde 365 TL ye aldım bilginiz olsun.
@Siyah Martı teşekkür ederim yardımın için.

@emrecnr kanka aynı pc bende de var memnum musun yeni aldığın ramden bir de ssd taktın mı taktıysan hangisinden taktın
Benim bilgisayar Amerika ürünüydü. Yani IPS panel ve SSD'li modeli. SSD olmasından çok memnunum. Olmasaydı kesinlikle alırdım. RAM den ise memnunum, eskisi kadar oyun oynamıyorum ama yine de iyi ki almışım diyorum.
Ki şuan RAM'lerin fiyatları baya düştü. Ben indirim kovalayıp 365 TL fiyata almıştım. Şuan indirimsiz 250 civarı.

Bende pc yi alalı iki yıl oldu ister istemez yavaşlama oluyor hem bi ram’e hemde ssd ye ihtiyacım vardı yabancı sitelere bakmaktan ciğerim solmuştu valla ilac gibi geldi bu yazı
Bir de bende gta oynarken texture sorunu ile karşılaşıyorum sende de var mı aynı sorun oynuyor musun gta

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı