Delinen batarya patlar mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biri patlamadı diye hepsi patlamaz denemez hava ile temas edince lidyum alev alıyor hava daha nemli olsa tutuşurdu şansına olmadı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Evet, bataryayı sonuna kadar deldim bayağı bir ısınmaya başladı ama patlama olmadı. (Hala ısınmaya devam ediyor.)

Bence delmeye devam et, hatta içindeki elektroliti lahmacunun üstüne limon gibi sık.

Sana yapma denileni iki entry sonra yaptım diyerek paylaşıyorsun, belki ters psikoloji işe yarar.

Bence delmeye devam et, hatta içindeki elektroliti lahmacunun üstüne limon gibi sık.

Sana yapma denileni iki entry sonra yaptım diyerek paylaşıyorsun, belki ters psikoloji işe yarar.

Hocam geç kaldınız batarya tamamen delindi bile şarj etmeyi de denedim olmadı + - kutbundan güç vermeyi denedim çok çok az enerji alıyor ve yüksek miktarda ısınıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı