Delinen batarya patlar mı?

demir bakır metal gibi şeylerle delersen patlayabilir ama sivri bir tahta parçası ile delersen patlama olasılığı daha düşüktür ama siz genede denemeyin

Sana tehlikeli olduğu, patlayabileceği açıklanmış.

Konuyu açma şeklin:
Eki Görüntüle 1837232

Verilen cevap ile ilgili yaklaşımın:
Eki Görüntüle 1837233
Eh konun geldiği yerden dolayı baktım 2017 yılında evrim teorisi müfredattan kaldırılmış "akılları almaz" denilerek, peki doğal seçilim konusunda devam edebilirsin.

Ayrıca Li-Ion bataryaya zarar verip çıkan dumanı güzelce solursan Pulmoner ödem'e sebep olabilir yarın veya yakın zamanda, sonra da ya tek akciğerle hayatını sürdürürsün yarım oksijen yeteneği ve getirdiği beyin kapasitesiyle (vücuda giren oksijenin yüzde kaçını tüketiyor beyin bak, gerçi değişken sonuçlar olabileceğine olan inancım arttı bu konu başlığında) ya da akciğersiz hayatını sürmeye çalışırsıp tıp tarihine geçebilirsin - ki şirinleri görmen daha olası.
Teşekkürler hocam.

Sana tehlikeli olduğu, patlayabileceği açıklanmış.

Konuyu açma şeklin:
Eki Görüntüle 1837232

Verilen cevap ile ilgili yaklaşımın:
Eki Görüntüle 1837233
Eh konun geldiği yerden dolayı baktım 2017 yılında evrim teorisi müfredattan kaldırılmış "akılları almaz" denilerek, peki doğal seçilim konusunda devam edebilirsin.

Ayrıca Li-Ion bataryaya zarar verip çıkan dumanı güzelce solursan Pulmoner ödem'e sebep olabilir yarın veya yakın zamanda, sonra da ya tek akciğerle hayatını sürdürürsün yarım oksijen yeteneği ve getirdiği beyin kapasitesiyle (vücuda giren oksijenin yüzde kaçını tüketiyor beyin bak, gerçi değişken sonuçlar olabileceğine olan inancım arttı bu konu başlığında) ya da akciğersiz hayatını sürmeye çalışırsıp tıp tarihine geçebilirsin - ki şirinleri görmen daha olası.
Çift akciğer kapasitesinde beyin böyle çalışıyorsa arkadaşı tek akciğer ile hayal edemiyorum.

Evet, bataryayı sonuna kadar deldim baya bir ısınmaya başladı ama patlama olmadı. (Hala ısınmaya devam ediyor.)

Çıkar ve hemen at onu.
Hocam iş bitti bile delindi hafif alevlendi ve ısındı içinde enerji bile kalmadı artık deliklerini kapatıp çekmeceye koydum bi ara şarj etmeyi deneyeceğim.

patlar o. bataryanın resmini atabilir misin merak ettim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı