Delipop Classic vs Asil Classic

Alma demek yerine önerilerde bulunabilirsiniz, konu sahibi alayım mı değil hangisini alayım diye sormuş.

Parasını boşa harcamasın demek istiyoruz 2 side güzel değil clasicce değmez gidip başka bir şey alabilir daha mantıklı olur clasicc alıcağını frenzy al ghost al en kötü Marshall al.

Bende fikrimi söylüyorum, bir gariplik yok.
Soruda 2 şık var, 3. şık uyduramazsınız.
Parasını boşa harcamasın demek istiyoruz 2 side güzel değil clasicce değmez gidip başka bir şey alabilir daha mantıklı olur clasicc alıcağını frenzy al ghost al en kötü Marshall al.

Marshall kullanmayan biri olabilir, her el eline frenzy de çekmiyor olabilir ya da ilk el eco kalmayı seçebilir. Neden soruya düzgün cevap vermiyorsunuz ?

Soruda 2 şık var, 3. şık uyduramazsınız.

Marshall kullanmayan biri olabilir, her el eline frenzy de çekmiyor olabilir ya da ilk el eco kalmayı seçebilir. Neden soruya düzgün cevap vermiyorsunuz?

Hey Allah'ım yarabbim gerek yok diyorum clasicc e yani başka bir şey al onun yerine clasic çok güçsüz skin illa biri alır senin almana gerek yok yerden bulursan kullan ileride çok sıkılacaksın çünkü ben aldım pişmanım.

Hey Allah'ım yarabbim gerek yok diyorum clasicc e yani başka bir şey al onun yerine clasic çok güçsüz skin illa biri alır senin almana gerek yok yerden bulursan kullan ileride çok sıkılacaksın çünkü ben aldım pişmanım.

Konu sahibinin istediği şey alması ya da almamasının gerekmesi değil, hangisini almasını gerektiği. Kaç kere anlatmam gerekiyor bilmiyorum, isterseniz idrak edene kadar soruyu okuyun öyle cevaplayın. Daha fazla sizinle uğraşmak istemiyorum. Göz ardı listemdesiniz.

Konu sahibinin istediği şey alması ya da almamasının gerekmesi değil, hangisini almasını gerektiği. Kaç kere anlatmam gerekiyor bilmiyorum, isterseniz idrak edene kadar soruyu okuyun öyle cevaplayın. Daha fazla sizinle uğraşmak istemiyorum. Göz ardı listemdesiniz.

Çok da umurumda senin listen Allah Allah'ya ne tilt insansın 2 side kötü demek istiyorum 2'sini de tercih etme diyorum anlamicak ne var idrak edemiyor musunuz sizene benim önerimden kendi işinize baksanıza siz.

Yeni konular

Geri
Yukarı