Dell 27″ G2722HS vs ASUS TUF Gaming 27" VG279Q1A

ahmet.35

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ASUS IPS olarak geçiyor. Bende bu Asus'un 24 inçliği var. Kullanışı keyifli bir sorun yaşamadım şık da duruyor bence fakat IPS değil gibi ya da çok kaliteli bir paneli yok. Renkler IPS gibi değil yani. Belki de 27 inç modelinde farklıdır bilemeyeceğim.

Ben Asus tercih ederdim. Dell bana hep günlük kullanım ve iş/ofis için kullanılan bi marka gibi geliyor. Bende de asus tuf 23,6" 165Hz var memnunum.

Dell 27” G2722HS modelini kullanıyorum gayet şık ve kullanışlı ve oyun performansından memnunum. Paylaştığınız modeli kullanan birisi olarak Dell ürününü tavsiye ederim. Satın aldıktan sonra ürün desteği önemli olan, servis hizmeti konusunu göz önünde bulundurmanız sizin için iyi olacaktır.

Arkadaşlar 4000TL bütçem var. 27 inç 165 Hz monitör arıyorum. 2 tane buldum ancak ortada kaldım sizce hangisini almalıyım?

Dell olanı tercih edin.

Merhabalar hangisini aldınız ve ne kadara aldınız acaba bende ikisi arasında kaldım ve şuan fiyatları 4640 ₺ civarında. Aradan 15 gün geçmiş ama fiyatlar fırlamış. Aldığınızdan memnunmusunuz?

Merhaba hangisini aldınız ve ne kadara aldınız acaba bende ikisi arasında kaldım. Ve şu an fiyatları 4640 ₺ civarında. Aradan 15 gün geçmiş ama fiyatlar fırlamış. Aldığınızdan memnun musunuz?

Vallahi hocam yine Türkiye ekonomisi beni de etkiledi alacağim gün 1000 TL zam geldi bu yüzden ikisini de alamadım onun yerine Game booster marka aldım kullandım 1 aydır kullanıyorum memnunum pek bir problem yaşamadım ancak şu anda eski fiyatına gerı döndü anlamadım nasıl olay ama size önerim Dell hem renk hem de canlılık olarak Dell daha önde.

Vallahi hocam yine Türkiye ekonomisi beni de etkiledi alacağim gün 1000 TL zam geldi bu yüzden ikisini de alamadım onun yerine Game booster marka aldım kullandım 1 aydır kullanıyorum memnunum pek bir problem yaşamadım ancak şu anda eski fiyatına gerı döndü anlamadım nasıl olay ama size önerim Dell hem renk hem de canlılık olarak Dell daha önde.
Hocam nasibinizde o varmış hayırlı olsun diyelim. Bende Dell'den yanayım acaba biraz daha düşermi diyorum ama endişeleniyorumda.

Hocam nasibinizde o varmış hayırlı olsun diyelim. Bende Dell'den yanayım acaba biraz daha düşer mi diyorum ama endişeleniyorumda.

Hocam vallahi ben 1 ay takip ettim artmadı inmedi son gün zam geldi eğer şu anda gücünüz yetiyorsa benim tavsiyem hemen almanız ne olacağı belli olmuyor 1 gün bile fark ediyor başkası yaşayıp anlatsa inanmazdım ama basıma gelince bu kadar fark ettiğini anladım.

Ben de ıkı model arasından asus'u tercih ettim. Yalnız monıtorden genel anlamda memnun olmamla birlikte, dell'de yukseklık ayarı oldugu icin onu tavsıye ederim.

Geri
Yukarı