Başarılı Kurulum Dell 3567 i5 7200U Sierra 10.12.6

Merhaba,

İlgisinden dolayı @claus'a teşekkürlerimi sunarım.

Sistem:
  • Dell 3567
  • i5 7200U Kaby Lake
  • Intel HD Graphics 620
Kullanılan imaj: macOS Sierra 10.12.6 İmajı

Yaşanan sorunlar:
  1. [Çözüldü] "This version of Mac OS X is not supported on this platform!" hatası: Config dosyası değiştirilerek çözüldü.
  2. [Çözüldü] macOS Sierra Kurulumunda Could Not Be İnstalled On Your Computer Hatası: USB/EFI/Clover/Kext/Other içerisinden SATA-100-series-unsupported.kext dosyası silinerek çözüldü.
21148641_1445285305578552_1951353168_n.png

Eksikler ve hatalar:
  • Wi-Fi çalışmıyor. Bluetooth çalışıyor. iPhone internetini Bluetooth veya USB ile bağlayarak internete bağlandım.
  • Animasyonlarda yırtılma oluyor fazlaca: FakePCIID ve FakePCIID_Intel_HD_Graphics Kext dosyaları yüklenerek düzeltildi.
  • Genel performans biraz düşük.
  • Mikrofon çalışmıyor.
  • Videolar başlatılamıyor.
  • Siri açılmıyor (muhtemelen düzeltilebilir).
Çalışmayan ağ donanımı: Qualcomm QCA9377 802.11ac Wireless Adapter

Disk kullanımı:

21208836_1445285268911889_452394363_n.png

Son düzenleme:
Teşekkürler arkadaşlar. Asus N10 Wi-Fi ile bağlantı sağlanabilir.

Güncelleme: Animasyonlar FakePCIID ve FakePCIID_Intel_HD_Graphics Kext'leri yüklenerek düzeltildi.

Screenshot eziyetini çözdüğünüze sevindim. Siri çalışmaz. Siri için uyumlu dahili Wi-Fi kartı gerek. Ethernet Arayüzü çalışıyor mu? Video kısmını VLC ile dener misiniz?

@Akif hâlâ kullanıyor musunuz?

Dediklerinizi bir süre sonra yapabilirim ancak. Şu an iPhone ile Bluetooth eşlemesi yaparak bağlanabiliyorum internete. Bunun yanında harici Wi-Fi adaptörü alabilirim.

Siri'de nasıl bir hata alıyorsunuz acaba? Ben de interneti iPhone ile alıyorum USB kullanarak ve Siri sorunsuz çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı