Dell 3593 alınır mı?

sivurant

Hectopat
Merhaba arkadaslar, bazi arkadaslarin tavsiyesiyle Dell 3593 bilgisayarini arastirmaya basladim ama kararsizim. 1.0GHz islemci hizina sahip bir laptop sizce iseme yarar mi? GTA V ve CS:GO oyununu 720 oynarken sıkıntı cıkarır mı? Üniversite ogrencisiyim ve proglamla da ogrenmek istiyorum. Bütçem 3100 TL.
Tercihlerim arasinda Ryzen 5 3500U islemcili Lenovo bir bilgisayar da var. İkisi arasindayim, beni uzun sure idare edecek bir bilgisayar olmasi daha iyi olur nispeten.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20191121-170903_Chrome.jpg
    Screenshot_20191121-170903_Chrome.jpg
    90,1 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran Kartı öldürmez de süründürmez de ama ssd olmaması ve 4gb ram var buda sıkıntı yaratır.
Lenova da 256 gb ssd + 8gb ram var .
Ben lenova öneririm.

Ekran Kartı öldürmez de süründürmez de ama ssd olmaması ve 4gb ram var buda sıkıntı yaratır.
Ben lenova öneririm.
sonradan taksam hani 21 kasım indirim günü diye alıyorum 3100 tl var suanlık sonradan 8 gb ve 256 ssd alabilirim ama suanlık olmaz

Ben lenova öneririm.
Kanka 4000₺ ye bir sonraki ay alıyorum. İstediğim programlar kurulacak, mouse + çanta + 2 adet oyun kolu verilecek, 256GB'lık M.2 SSD takılacak, Ram 8GB'a yükseltilecek ve tüm işlemler garanti kapmsamında yapılacak. (Eskiden staj yaptığım yerden alıyorum.)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı