Dell 5567 oyun performansı ne kadar olur?

serhanyamand

Centipat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
1 TB SSD
Ekran kartı
AMD R7 M445
İşlemci
i5 7200U
Meslek
Öğrenci
Yıllar sonra bir yazı bende şu an aynı PC'yi kullanıyorum. Ancak kötü haber PC'nin fiyatı Dell 5567 Pc abi çok güzel oyun oynuyorum gündelik aktivitelrimi karşılıyor. PC'nin fiyatı 17k 2. el 15kdan az yok ayrıca ben RAM'ı 16 GB'a taşıdım ve SSD'yi ise 1 TB yaptım. Yani PC fişek oldu sizce hangi oyunları kaldırır?

• Ekran kartı: HD Graphics 620.
  • RAM: 16 GB.
  • SSD: 1TB.
  • İşlemci: i5-7200
  • Sizce hangi oyunları kaldırır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu cihazı 15k'ya almak için kör olmak lazım. Oyun olarak Warframe önerebilirim.

Yıllar sonra bir yazı bende şu an aynı PC'yi kullanıyorum. Ancak kötü haber PC'nin fiyatı Dell 5567 Pc abi çok güzel oyun oynuyorum gündelik aktivitelrimi karşılıyor. PC'nin fiyatı 17k 2. el 15kdan az yok ayrıca ben RAM'ı 16 GB'a taşıdım ve SSD'yi ise 1 TB yaptım. Yani PC fişek oldu sizce hangi oyunları kaldırır?

Dahili ekran kartlı cihazdan çok verim beklemeyin.
Diğer bileşenleri ne kadar iyi olursa olsun oyun için ekran kartı güçlü olmalı.

Ekran kartı çok iyi değil fazla oyun kaldıracağını sanmam aynı fiyata daha iyi PC'ler var bence biraz daha araştırın.

Geri
Yukarı