Dell 7567 vs Monster Abra A5 V9.2 vs MSI PE62

Hangisini Almalıyım?

• Dell İnspiron 7567

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    2

Qomafelc

Hectopat
Daha fazla  
DELL INSPIRON 15 CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-16GB -1TB+256 SSD-GTX1050Tİ 4GB-15.6"W10

Dell'in Monster'a karşı avantajı 1 TB harddisk, 16 GB RAM ve Windows 10 kurulu olması.

Abra A5 V9.2 15.6" Gaming Laptop

Monster'in Dell'e karşı avantajı IPS ekran olması.

MSI PE62 7RD-1229XTR i7-7700HQ 8GB DDR4 1TB 4GB GTX1050 GDDR5 15.6 FreeDos

MSI'in da kalitesini biliyoruz onu düşünebiliriz.

Şimdi ben önümüzdeki 2-3 gün içerisinde bu 3 bilgisayardan birisini sipariş vericem. Bilgisayarı üniversite için alıyorum, mühendislik çizim programları, renderlama ve yüksek düzey oyun performansı için alacağım. (GTA 5 ve Battlefield 1 gibi oyunları ultrada en az 30 FPS'te oynamak için). Ve tabi ki en önemli kriterlerimden birisi cihazın ısınma sorunu olmamalı (varsa da olabildiğince az olmalı).

Ayrıca bazı şeyler duydum bunları da cevaplandırabilirseniz çok mutlu olurum.
  • Dell Inspiron 7567 modelinde fanlar çok ses yapıyormuş. Cihazda ısınma sorunu varmış ve FPS sıkıntıları oluyormuş doğru mudur?
  • Monster Abra kasalar için kalitesiz malzeme kullanılıyor diyorlar ve çok arıza durumu oluyormuş doğru mu?
  • MSI için sağlam ve sıkıntısız marka diyorlar doğru mudur?

Dostlar yorumlarınız ve fikirleriniz benim için çok önemli. Hem anketi doldurup hem yorumda sebebini yazarsanız çok güzel olur. Sizce aradığım kriter için hangisi daha iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı