Monster Abra A5 V9.2.2 vs Dell 7567 vs MSI GL62M

Hangisini alırdınız?

• Monster A5 V9.2.2

Oy: 5 45,5%
  • DELL 7567

Oy: 6 54,5%
  • MSI GL62M

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    11
Dell aldım ekranında hiçbir sıkıntı yok.Bütün oyunları takır takır oynatıyor sadece azıcık ısınıyot o sorunu da soğutucu alarak çözdüm şuan hiçbir sıkıntı yok
Soğutucu:Trust 20817 Gxt 278 Notebook Laptop Gaming Soğutucu 15.6"-17.3" - n11.com
Soğutucuyu beğendim ama belki daha iyisini bulabilirsin emin değilim çok araştırmadım ama laptopu çok araştırdım aldım ve çok memnunum herhangi bir sorun olursa sorabilirsin.Muhtemelen 1 günlük ceza yiyeceğim.Yarın bütün sorularını cevaplarım.

Dell aldım ekranında hiçbir sıkıntı yok.Bütün oyunları takır takır oynatıyor sadece azıcık ısınıyot o sorunu da soğutucu alarak çözdüm şuan hiçbir sıkıntı yok
Soğutucu:Trust 20817 Gxt 278 Notebook Laptop Gaming Soğutucu 15.6"-17.3" - n11.com
Soğutucuyu beğendim ama belki daha iyisini bulabilirsin emin değilim çok araştırmadım ama laptopu çok araştırdım aldım ve çok memnunum herhangi bir sorun olursa sorabilirsin.Muhtemelen 1 günlük ceza yiyeceğim.Yarın bütün sorularını cevaplarım.

Dostum Dell 7567 soğutması çok iyi diyorlardı 70 üzeri çıkmıyor diyorlardı...
Soğutucuya neden ihtiyaç duydunuz? Aşırı mı ısınıyor?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı