Dell Alienware 25- AW2521HFA almaya değer mi?

O modeller zaten artık üretilmiyor diye biliyorum. O yüzden stoklarda da olmayınca pahalı yazıyolar ben 3.200'e almıştım 2.5yıl önce :D BenQ yönelmek size yeterli olacaktır.

Alienware IPS olması cezbediyor, çok şey kaçırır mıyım bilmiyorum. :D BenQ da XL2546 mı yoksa daha yeni versiyonu XL2546K mı bilmiyorum, arada belirgin bir fiyat farkı oluyor.

Dostum ben konu sahibi değilim. :D Monitörüm LG değil. MSI 2K IPS 165Hz 27'', monitör FPS oyunları için yorucu ve avantajsız geldiğini farkettim. Bundan dolayı genellikle FPS oyunları oynadığım için 240Hz 24'' aralığında bir monitör almak istiyorum ve onu ana monitör yapacağım. Ekran kartım RTX 3080.

O yüzden yine sormuş olayım, sence BenQ XL2546/K mı yoksa Alienware'in modeli mi?

Ben de 3080, ama BenQ XL2546/K mı yoksa Alienware mi karar veremedim. BenQ düşündün mü hiç?

Biraz tipe önem verdiğim için çok gözüme hitap etmedi benim ondan düşünmedim :)

Rog Strix XG258Q ve Allienware benim için çok yakın fiyatta Trde farklı mı fiyatları pahalı demişsinizde 20 euro cıvarı fark ediyor burada.

Türkiye'de bulunmuyor olay o. O yüzden stokta olanda pahalıya koyuyo Rog serisi yapmak isteyenler felan filan olur diye biraz çakallık yapıyor. Durum bundan ibaret :D

Biraz tipe önem verdiğim için çok gözüme hitap etmedi benim ondan düşünmedim :)

Rog Strix XG258Q ve Allienware benim için çok yakın fiyatta Trde farklı mı fiyatları pahalı demişsinizde 20 euro cıvarı fark ediyor burada.
BenQ da tip olarak fena değil bence, ben sadece TN panel olmasından yana biraz çekingem var ama onun dışında fonksiyon olarak hatta Alienware'den daha çok fonksiyona sahip diye biliyorum.

Geri
Yukarı