Dell Alienware AW2518HF vs ViewSonic XG2530

Ersin Sali

Hectopat
Başlıktaki 2 monitör arasında kaldım sizce hangisini almalıyım? Fortnite'yi prof. Olarak oynuyorum fakat ikisi de FreeSync, aslında G-Sync almak istiyordum bütçem yetmiyor. Tavsiye verdikten sonra bir de sorumu cevaplayın lütfen sorum FreeSync'de NVIDIA ekran kartı kullanırsam sıkıntı yaşar mıyım? (Farklı monitörler önermeyin lütfen)

Son düzenleyen: Moderatör:
çok gereksiz birşey sırf o özellik için o kadar para vermene gerek yok freesync olan çoğu monitör de yeni güncelleme ile gysnc açabiliyorsun bilgin olsun

Başlıktaki 2 monitör arasında kaldım sizce hangisini almalıyım? Fortnite'yi prof. Olarak oynuyorum fakat ikisi de FreeSync, aslında G-Sync almak istiyordum bütçem yetmiyor. Tavsiye verdikten sonra bir de sorumu cevaplayın lütfen sorum FreeSync'de NVIDIA ekran kartı kullanırsam sıkıntı yaşar mıyım? (Farklı monitörler önermeyin lütfen)
Yaşamazsın.

Samsung 23.5 144 hz olan monitörünü tavsiye ederim paneli çok kaliteli bende kullanıyorum viasonic kullanmadım ama panel olarak samsung en iyisidir bana göre

Samsung 23.5 144 hz olan monitörünü tavsiye ederim paneli çok kaliteli bende kullanıyorum viasonic kullanmadım ama panel olarak samsung en iyisidir bana göre
ya parantez icinde farkli monitorler onermeyin dedim bide yunanistanda yasiyorum yunanistanda tl ye cevirince biri 1900tl digeri 1800tl o iki monitorun.

(Farklı monitörler önermeyin lütfen) demiş arkadaşımız. İnadına neden yapıyorsunuz bunu arkadaşım :D Dediğin monitöre gelirsek AlienWare Samsung'a milyon katrilyon trilyon basar.
ya parantez icinde farkli monitorler onermeyin dedim bide yunanistanda yasiyorum yunanistanda tl ye cevirince biri 1900tl digeri 1800tl o iki monitorun.
AlienWare al kardeşim bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı