Dell Alienware AW2724HF vs Dell Alienware AW2723DF

OLED'ler arasında yer edinmiş bir model ama çok çok iyi değil. %8.8'lik bir overshoot var ve bunu dizginleyecek bir ayarı bulunmuyor. OverDrive ayarı yok çünkü. Bazı sahne gecişlerinde aşağıda bıraktığım gibi bir görsel tepkime veriyor. Buna overshoot diyoruz. Ters ghosting olarak adlandırılır.
Benim OLED'ler arasında Fav'ım DELL 34" AW3423DWF 0,01Ms 165Hz OLED WQHD HDMI DP CURVED GAMING MONITOR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da budur.

Eki Görüntüle 2032735
Hocam ben de 27 inclik alienware var 280hzlik cok memnunum 34 incligini de düşündüm ama hem onu koyacak kadar yerim hemde bütçem yoktu.

Hocam ben de 27 inclik Alienware var 280Hz'lik cok memnunum 34 incligini de düşündüm ama hem onu koyacak kadar yerim hem de bütçem yoktu.

Kullandığın monitör varken bunları düşünmesen de olur. Yüksek akıcılık ve kaliteli görüntüye sahip monitör kullanıyorsun. OLED'e geçeceğin zaman monitör kullanımın da değişmeli.

Kullandığın monitör varken bunları düşünmesen de olur. Yüksek akıcılık ve kaliteli görüntüye sahip monitör kullanıyorsun. OLED'e geçeceğin zaman monitör kullanımın da değişmeli.
Hocam monitörü yemek fotoğrafciligi icin de kullaniyorum renkler konusunda ips panel olduğu icin siyahi guzel veremiyor onun disinda bir problemim yok ama yazilimini pek begendigim soylenemez.

Hocam monitörü yemek fotoğrafciligi icin de kullanıyorum renkler konusunda IPS panel olduğu icin siyahi guzel veremiyor onun disinda bir problemim yok ama yazilimini pek begendigim soylenemez.

Ciddi misin? Yemek fotoğrafçılığı mı? Oyun oynamıyorsan beni yanlış anlama çok yanlış bir monitör almışsın. Muhabbet ederken konu başka yere gitti şuan.

Ciddi misin? Yemek fotoğrafçılığı mı? Oyun oynamıyorsan beni yanlış anlama çok yanlış bir monitör almışsın. Muhabbet ederken konu başka yere gitti şuan.
Yok hocam asil kullanim alanim oyun, fakat arada bir fotoğrafcilik ile de ilgileniyorum. Zaten tamamen profesyonel bir amac için alacak olsan kesinlikle tercih etmezdim zaten.

Yok hocam asil kullanim alanim oyun, fakat arada bir fotoğrafcilik ile de ilgileniyorum. Zaten tamamen profesyonel bir amac için alacak olsan kesinlikle tercih etmezdim zaten.

Alienware çünkü görsel kaliteye aman aman hizmet eden ürünler çıkartmıyor. Oyuncuların tercih edeceği modellere sahip. Siz 2K monitör seçerken görsellik daha iyi olsun ama oyun oynarkende 240Hz akıcı olsun diye bunu seçmişsiniz anlaşılan. Bundan sonra aynı iş yine devam edecekse önerdiğim tarzda OLED düşünün ya da miniLED monitörleri bekleniyiniz.

Alienware çünkü görsel kaliteye aman aman hizmet eden ürünler çıkartmıyor. Oyuncuların tercih edeceği modellere sahip. Siz 2K monitör seçerken görsellik daha iyi olsun ama oyun oynarkende 240Hz akıcı olsun diye bunu seçmişsiniz anlaşılan. Bundan sonra aynı iş yine devam edecekse önerdiğim tarzda OLED düşünün ya da miniLED monitörleri bekleniyiniz.
Hocam hem Dell'in servis ve musteri hizmetleri konusunda iyi oldugunu bildigimden ve uzun sure goturecek bir monitor oldugunu bildigimden aldim ama ayni fiyat bandinda samsung oddysey g8 vardi model adini hatirlamiyorum 32 inclik 1400 nit parlakligi olan modeldi. Ama ips panel baska ya hep ips kullandim va da zorlanirdim.

Hocam hem Dell'in servis ve musteri hizmetleri konusunda iyi oldugunu bildigimden ve uzun sure goturecek bir monitor oldugunu bildigimden aldim ama ayni fiyat bandinda Samsung Odyssey G8 vardi model adini hatirlamiyorum 32 inclik 1400 nit parlakligi olan modeldi. Ama IPS panel baska ya hep IPS kullandim VA da zorlanirdim.

Dell önerme sebeplerimden biridir bu müşteri hizmetleri konusu. Adamların kapıda monitör değiştirdiğini gördüm. Gerçekten inanılmazlar. Biraz fanboyumdur Dell'in zaten. Genelde öneririm ve savurum. Kusurları olmasına rağmen S+ bir monitöre sahipsiniz. Güle güle kullanın. 👍

Dell önerme sebeplerimden biridir bu müşteri hizmetleri konusu. Adamların kapıda monitör değiştirdiğini gördüm. Gerçekten inanılmazlar. Biraz fanboyumdur Dell'in zaten. Genelde öneririm ve savurum. Kusurları olmasına rağmen S+ bir monitöre sahipsiniz. Güle güle kullanın. 👍
Sağolun hocam , siz hangi model monitör kullaniyorsunuz?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı