Dell E5440 laptop nasıldır?

Bütçe
10000

Xyperl34r

Zeptopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Samsung 350 GB SDD
Yaklaşık 2 hafta önce aldım kullanıyorum, ama oyun oynarken CPU bir anda 100'e ulaşıyor. Valorant oynarken falan ısınıyor 8 GB RAM, i5Core U4310 işlemcisi var, Intel HD Graphics family ekran kartı var nasıl bir laptop iyi midir?

Yaklaşık 2 hafta önce aldım kullanıyorum, ama oyun oynarken CPU bir anda 100'e ulaşıyor. Valorant oynarken falan ısınıyor 8 GB RAM, i5Core U4310 işlemcisi var, Intel HD Graphics family ekran kartı var nasıl bir laptop iyi midir?

Hocam zaten bütçenizde performanslı bir laptop yok. Eğer anormal geliyorsa servise gönderin.

4.nesil bir işlemci barındırıyor. 8 GB RAM de yeterli sayılmaz haliyle normal. Günümüzde 4.nesil bir işlemci kullanılmamlı. Ben bile 6.nesil işlemci kullanıyorum memnun değilim. Geçen aylarda 12.nesil işlemcili bir laptop aldım konuyla alakalı gerekli konular açılmıştı bakabilirsin o konfor o kadar farklı ki anlatamam. Sırf kullandığım laptopta harici ekran kartı var diye aynısından almıyorum. Ayrıca nerden aldın?

Hocam zaten bütçenizde performanslı bir laptop yok. Eğer anormal geliyorsa servise gönderin.

Teşekkür ederim hocam yorumunuz için

4.nesil bir işlemci barındırıyor. 8 GB RAM de yeterli sayılmaz haliyle normal. Günümüzde 4.nesil bir işlemci kullanılmamlı. Ben bile 6.nesil işlemci kullanıyorum memnun değilim. Geçen aylarda 12.nesil işlemcili bir laptop aldım konuyla alakalı gerekli konular açılmıştı bakabilirsin o konfor o kadar farklı ki anlatamam. Sırf kullandığım laptopta harici ekran kartı var diye aynısından almıyorum. Ayrıca nereden aldın?

Hocam bir yerden almıştım internetten şu an hatırlamıyorum bu arada bu hangi oyunları kaldırır bu sistemle, yorumunuz için teşekkür ederim

Teşekkür ederim hocam yorumunuz için

Hocam bir yerden almıştım internetten şu an hatırlamıyorum bu arada bu hangi oyunları kaldırır bu sistemle, yorumunuz için teşekkür ederim

Harici ekran kartı olmadığı için işlemci tabanlı oyunlar oynayabilirsin. Onda da Valorant gibi ani yüksek kullanımlar vb yaşarsın. Dediğim gibi 4.nesil işlemci mevcut sonuçta.

Geri
Yukarı