Dell G15 5510 iade edilmeli mi?

Sizin tercihiniz nereden almak. Trendyol da olabilir. İçerisinde Samsung 3200 MHz RAM ile geliyor. 2933 MHz ile çalışıyor. Ben de kırılmasın diye 3200 MHz aldım 😀

Anladım tüm yardımlarınız için teşekkür ederim. Stokta olsaydı HP Pavilion 15-EC2021NT alırdım fakat stok sıkıntısı olduğu için mecbur bu Dell modelini alacağım artık.
Anladım tüm yardımlarınız için teşekkür ederim. Stokta olsaydı HP Pavilion 15-EC2021NT alırdım fakat stok sıkıntısı olduğu için mecbur bu Dell modelini alacağım artık.

Edit:HP Pavilion Gaming 4g8s1ea I5-11300h 8 Gb 512 Ssd Rtx3050 144 Hz 15.6" Dos Fhd Dizüstü Bilgisayar Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bu satıcıyı adamakıllı araştırdım ve güvenilir olduğumu öğrendim. Bir 2021NT olmasa da artık bunu alacağım. Teşekkür ederim tekrar yardımınız için.

Son düzenleme:

Edit:HP Pavilion Gaming 4g8s1ea I5-11300h 8 Gb 512 Ssd Rtx3050 144 Hz 15.6" Dos Fhd Dizüstü Bilgisayar Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bu satıcıyı adamakıllı araştırdım ve güvenilir olduğumu öğrendim. Bir 2021NT olmasa da artık bunu alacağım. Teşekkür ederim tekrar yardımınız için.

Benim som konulara bakarsan görürsün ben de ikisi arasında kaldım HP'yi al diyen olmadı gerkes alınmaz yazdı istersen bir incele.

Bu modeli aldım sorunlu çıktı firma değiştirdi. Yeni modelin değerlerini atarım.

Hangisiyle değiştirdi?
Hepsiburada üzerinden Hepsiexpress ile 1 günde geldi. RAM Kingston marka 3200 MHz'li olan modülünü aldım. Türkiye'de o parçası satılmıyor. AliExpress üzerinden yaklaşık 13-15-20 dolarlara satılıyorlar.

Her satıcıda farklı RAM'le mi geliyor? Ben de N11 ve Trendyol'da buldum 9.300e oradan alınır mı?

Hangisiyle değiştirdi?

Her satıcıda farklı RAM'le mi geliyor? Ben de N11 ve Trendyol'da buldum 9.300e oradan alınır mı?
Aynısını sıfır göndercekler galiba. Şuanlık bilmiyorum. Sadece değişim talebiniz kabul edildi yazıyor. Ürünü dükkandan almaya gidince bilgi verirler heralde. İade için göndermiştim ama olsun :)

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı